Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

Turnov vstoupil do nové sezóny výhrou v Poháru ČP

Vydáno dne 14. 09. 2015 (2365 přečtení), napsal administrator
przdna
O víkendu začala pro turnovské florbalisty soutěžní sezóna 2015/2016 a již tradičně se o první ostrý start postaral Pohár České pojišťovny. Do něho naskočili zelenočerní ve třetím kole, ve kterém se střetli s pražskými Vosami. Po pomalém rozjezdu nakonec Turnov dokázal v hlavním městě potvrdit svoji roli favorita a s přehledem postoupil do další fáze pohárové soutěže. Ve čtvrtém kole narazí Turnov na domácí palubovce na T. B. C. Králův Dvůr.


FBK Vosy Praha - TJ TURNOV 4:11  (1:0, 1:4, 2:7)

Branky a asistence: 20:03 Vojtěch Rondoš, 25:38 Antonín Palatínus (Pavel Sekyra), 29:45 Pavel Sekyra (Marek Pala), 33:39 Vojtěch Rondoš (Štěpán Matěcha), 40:13 Štěpán Matěcha (Daniel Bursa), 43:22 Tomáš Vitásek (Antonín Palatínus), 48:08 Štěpán Matěcha (Antonín Palatínus), 53:15 Jan Seidl (Antonín Palatínus), 55:10 Antonín Palatínus (Vratislav Salaba), 56:29 Daniel Bursa (Štěpán Matěcha), 56:50 Jan Seidl (Antonín Palatínus)

Logo oddíluZačátek nové sezóny si fanoušci i hráči turnovského "A" týmu představovali jistě úplně jinak. Vlažný výkon z první třetiny, spojený s mizernou koncovkou vedl k anulování ligových rozdílů mezi soupeři a první perioda se tak náhle stala vyrovnanou partií. Špatný začátek nové sezóny pak navíc korunoval přesilovkový gól domácích a tak svítilo po první třetině na světelné tabul...y, pro turnovské nepříznivý stav 1:0.

To začátek druhé třetiny byl o poznání radostnější. Hned ve třetí vteřině natáhl na polovině hřiště Vojtěch Rondoš a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Ve 25. minutě pak dostali turnovští možnost přesilové hry a tradičně velmi účinnou zbraň nenechali naši borci dlouho zahálet ani na začátku této sezóny. Sekyra nabyl Antonínu Palatínusovi a ten se nemýlil. Gól Pavla Sekyry v polovině utkání pak konečně přinesl klid na turnovské hole a od té doby, už náš "A" tým zápasu dominoval. Do konce druhé třetiny se i přesto stihli ještě jednou prosadit domací, avšak stejným způsobem kontroval na druhé straně podruhé v zápase Vojtěch Rondoš. Stav 2:4 z pohledu domácích Vos byl tak pro turnovské mnohem příznivější.

Foto: Vosy Praha, ofiko.rajce.net

Třetí perioda byla zcela v režii borců v zelených dresech a konečně se převaha začala odrazovat také na skóre. Tradičně vysoký střelecký účet si do nové sezóny otevřel dvěma brankami kapitán Štěpán Matěcha, za skvělý výkon byl brankou odměněn obránce Tomáš Vitásek, druhý gól v utkání zaznamenal Antonín Palatínus, dvakrát skóroval Jan Seidl a jednu trefu si připsal také Daniel Bursa. Zápas tak nakonec skončil drtivým a zaslouženým turnovským vítězstvím v poměru 11:4, který znamená postup do 4. kola Poháru České pojištovny. Zápas odehrajeme na domácí palubovce!

Sestava: Horáček (Suchomel) - Rondoš, Němeček, Hejduk, Salaba, Vitásek - Matěcha, Pala, Sekyra, Seidl, Palatínus V., Palatínus A., BursaPočet komentářů: 66 | Přidat komentář


  Následující zápas

6. kolo Národní ligy

vs.19. října 2019

20:00 SH VŠE Praha

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  Kalendář zápasů  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019