DOHRÁNO: Nová sezóna se naplno rozběhla

Vydáno dne 28. 09. 2015 (2296 přečtení), napsal Honza

Hned dvě utkání zvládli během tohoto víkendu turnovští florbalisté v Národní lize, naplno se rozběhly i další dvě soutěže mužů. Tým mužů B si však na první body v regionální lize bude muset ještě počkat, naopak C tým přepsal klubové rekordy a dvakrát vysoko zvítězil. Dorostenci si z prvních zápasů přivážejí jedno vítězství a úspěšně do nové sezóny vstoupili také mladší žáci.

Sobota 26. 9. 2015

NÁRODNÍ LIGA - 2. kolo
TJ Turnov - TJ Sokol Jaroměř 5:4p

branky (asistence): 22:15 Pavel Sekyra (Vojtěch Rondoš), 27:09 Daniel Měkota (Antonín Palatínus), 31:57 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 32:10 Vojtěch Palatínus (Tomáš Vitásek), 63:15 Štěpán Matěcha

Komentář trenéra domácích Petra Pánka: "V první třetině nás svázala hra na tři lajny, ve druhé třetině po stažení hry na dvě pětky jsme se chvíli trápili, ve třetí třetině jsme na hřišti dominovali, soupeř hrozil jen z brejků. pro nás ztráta bodu, Děkuji soupeři a skvělým divákům"

PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ - Liberec
První turnaj mladších žáků nám přiblíží trenér David Kneř.
Tak po dvou a půl měsících je to opět tady. Mladší žáci se vydávají na první letošní turnaj. Zahajujeme v Liberci na Aréně systémem 3+1. K premiérovým zápasům mladších žáků se vydává celkem 10 dětí. První zápas ve 12:20 je první kladnou stránkou turnaje.  Kluky chválit nebudu, protože to se podle Martina Daňka dělat nemá, takže napíšu, že hráli pěkně, líbila se mi i jejich spolupráce mimo, před a po zápasech. Výsledkově vezeme tři vítězství a jednu velmi těsnou porážku (o gól), nicméně prohraný zápas měl největší nasazení z obou stran, vítězné zápasy byly také kvalitní, ale bohužel nabídli asi 20% toho na co máme, na druhou stranu, kvalitu zápasu ovlivňují oba týmy, takže to není úplně tak naše věc.
Děkuji organizátorům, rozhodčím, rodičům a samozřejmě dětem za celý turnaj. Zítra nás čeká pětkový neligový turnaj na Dobiášovce, jedeme dál, jsme teprve na začátku cesty... kam dojdeme je jen na nás.

Pondělí 28. 9. 2015

NÁRODNÍ LIGA - 3. kolo
T. B. C. Králův Dvůr - TJ Turnov 7:4

branky (asistence): 34:17 Vojtěch Palatínus (Antonín Palatínus), 46:46 Pavel Sekyra (Štěpán Matěcha), 50:44 Vojtěch Palatínus (Antonín Palatínus), 51:25 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra)

Komentář k utkání trenéra TJ Turnov Petra Pánka: "37 střel na branku a jen 4 vstřelené góly - a výborný Fibiger v bráně. Dělali jsme nezodpovědné chyby, které soupeř zkušeně trestal. Gratulujeme soupeři ke třem bodům."

Počet komentářů: 50 | Přidat komentář