Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

DOHRÁNO: Mladší žáci a elévové startovali na NISA OPEN

Vydáno dne 28. 05. 2018 (801 přečtení), napsal Sekretariát
przdna
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201805281520_logo_mainpage.pngTéměř již letní dny po konci soutěžní sezóny patří tradičně letním turnajům a zavěrečným měřením regionálních výběrů. V obou případech měl turnovský oddíl své zastoupení. Libereckého turnaje NISA OPEN se v jeho prvním dílu zůčastnili elévové a mladší žáci. Plzeň hostila turnaj regionálních výběrů starších žákyň, odkud si výběr Ústecko-Libereckého kraje odváží bronzové medaile. Cenný kov si na krk pověsila také trojice turnovských reprezentantek.


25.-27. května 2018, NISA OPEN, Liberec

Na jedenácti hřištích v prostorách haly míčových sportů a Home Credit arény v Libreci probíhal tradiční mládežnický turnaj Nisa Open, v jehož prvním letošnímu dílu startovaly týmy od přípravek po mladší žáky. V nabité konkurenci se nezratily ani turnovské celky. Mladší žáci již v základní devítičlenné skupině narazili na pozdější medailisty a s bilancí čtyř výher, jedné remízi a tří těsných porážek obsadili nepostupové čtvrté místo. Trenér Marks tak mohl být s turnajem spokojen: "Kluci hráli výborně a ve skupině jsme 4x vyhráli, jednou remizovali a 3x jsme odešli poraženi. Měli jsme trochu smůlu v tom, že naši soupeři, kteří vyhráli skupinu, se nakonec celkově umístili na 2. resp. 3. místě. Ale to nic nemění na tom, že kluci předvedli výbornou hru a věřím, že si turnaj celkově užili."

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201805281525_zaci_nisa.jpg
Druhý turnajový tým tvořili elévové, kteří se na turnaji střetli se sedmi kvalitními soupeři. Ani oni se ve vzájemném měření sil nezratili a obsadili rovněž čtvrté místo v základní skupině. "Kluci se turnajem bavili, což byl hlavní cíl. Velkým zážitkem pro ně byl především vítězný zápas v Home Credit aréně. Tímto turnajem jsme zakončili letošní sezónu, ve které kluci nasbírali spoustu nových zkušeností a motivace do svého dalšího florbalového působení. Poděkování patří všem rodičům, kteří nám přijeli zafandit a pomohli nám s dopravou i organizací celé výpravy, dodává trenér elévů Jan Kovář.
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201805281521_nisa_elev_18.jpg
Turnaj regionálních výběrů starších žákyň, Plzeň


Na západě Čech se uskutečnilo vzájemné meření sil jednotlivých florbalových regionů. Ústecko-Liberecký tým se turnajem prokousal až do zápasu o bronzové medaile, ve kterém zdolal výběr Středočekého kraje 3:2 po nájezdech a  obsadil tak konečné třetí místo. Cenným kovem se tak mohou pochlubit také tři turnovské hráčky, Adéla Kyselová, Karolína Janatková a Natálie Hassová. Gratulujeme!


Počet komentářů: 18 | Přidat komentář


  Následující zápas

16. kolo Národní ligy

vs.18. ledna 2020

20:00 SH TJ Turnov

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019