Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

Marcela Urbanová druhá mezi trenéry

Vydáno dne 14. 02. 2019 (567 přečtení), napsal Sekretariát
przdna
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201902141022_marcela_sportovec.jpgVe středu 13. února proběhlo v Kulturním centru Střelnice slavností vyhlášení výsledků ankety Nejlepší sportovec Turnova za rok 2018. Mezi oceněnými se neztratili ani zástupci florbalového oddílu, kteří byli oceněni hned ve třech kategoriích. Nejvýše se v hlasování odborné poroty umístila úspěšná trenérka žen Marcela Urbanová, která skončila druhá mezi trenéry.


Družstvo mužů, které má za sebou osmifinále Poháru České pojišťovny a vrací se zpět do play off Národní ligy, skončilo třetí mezi kolektivy za šachisty a volejbalisty. Kapitán týmu Štěpán Matěcha se poprvé dostal mezi oceněné jednotlivce, mezi kterými skončil v nabité konkurenci pátý, stejně jako tým žen, který v loňském roce slavil postup do první ligy. Všem oceněným a nominovaným gratulujeme.

Více informací ze slavnostního vyhlášení naleznete v článku na TvA

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201902141022_stepan_sportovec.jpg


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář


  Následující zápas

21. kolo Národní ligy

vs.22. února 2020

17:00 SH SPORTaS Litvínov

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019