Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

Aneta Lásková: Nejraději vzpomínám na skvělou partu holek

Vydáno dne 21. 02. 2018 (1117 přečtení), napsal Sekretariát
przdna

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201709201432_20_let.pngJiž tuto neděli 25. února vypuknou naplno oslavy 20 let od založení florbalového oddílu TJ Turnov. V rámci tohoto významného výročí pokračujeme v sérii rozhovorů s různými osobnostmi turnovského florbalu. Odpovídat na otázky nám bude v našem seriálu první žena, která stála u zrodu prvního ženského družstva, Aneta Lásková.Ahoj Aneto, jak je napsáno již v úvodu, byla jsi jednou z hráček, která byla u prvního ženského týmu, jak tato myšlenka vznikla?

Ahoj, tato myšlenka vznikla díky mému bratrovi (Radim Kolomazník), který se v té době již naplno věnoval florbalu. Přišla jsem za bráchou s myšlenkou, že bych se také ráda naučila hrát florbal, a jestli by s tím něco nemohl udělat. Jako mávnutím proutku mi můj brácha splnil sen. O vše se postaral, proběhl nábor a zanedlouho, právě pod vedením Radima, jsme hráli Sokolskou ligu.

Když si vybavíš začátky, na co ráda vzpomínáš?

Začátky byly super, spousta srandy, protože ovládat florbalku a balónek najednou bylo ze začátku velmi komické J. Také si pamatuji na spousty bolavých a velkých modřin. Ale nejraději vzpomínám na skvělou partu holek, která se z nás stala, právě díky florbalu. Mé období florbalu řadím mezi ta nejkrásnější.

Minulou sezonu se, po delší odmlce, objevilo ve druhé lize opět družstvo žen. Sleduješ výsledky? Nepřemýšlíš nad návratem na hřiště?

Nový ženský tým sleduji od samého začátku a musím říct, že mi srdce plesalo radostí, když jsem se dozvěděla, že je zase zájem. No a nebýt podruhé těhotná, tak jsem i já součástí týmu. Holkám fandím a jsem velice šťastná, že se jim daří. Jak už jsem zmiňovala, o návratu jsem vážně přemýšlela a myslím, že můj čas k návratu ještě přijde. Víte jak to je, když si něco moc přejete?

Kde jsi viděla klub za dvacet let?

Rozhodně jsem ho neviděla tam, kde je teď. J Nikdy jsem nad tím takto nepřemýšlela. V té době jsem byla šťastná, že dělám sport, který mě naplňuje a že jsem mezi skvělou partou úžasných lidí.

Holky Pekařovic, Kokeška starší, Evča Horáková, a spousty dalších… To mi v té době ke štěstí a samému smíchu stačilo J

Kde vidíš teď klub za dvacet let? 

Už teď je na skvělé úrovni, přeji klubu, aby se mu stále dařilo a byl úspěšný. Za tím vším ale stojí lidé, kteří se o klub starají a díky kterým to šlape. A jim patří veliké DÍK 

Co by jsi popřála k výročí?
J

Klubu přeji spousty úspěchů, ať se daří, jako doposud a ještě líp.Počet komentářů: 57 | Přidat komentář


  Následující zápas

21. kolo Národní ligy

vs.22. února 2020

17:00 SH SPORTaS Litvínov

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019