Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

DOHRÁNO: Další týmy zakončily ligovou sezónu

Vydáno dne 01. 04. 2019 (767 přečtení), napsal Sekretariát
przdna
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201811130729_elevky_18_2.jpgO právě skončeném víkendu zakončil svoji soutěžní sezónu další turnovský tým. Muži B díky remíze v okresním derby obsadili v Liberecké lize konečné šesté místo. Zbytek sezóny tak už bude patřit mládeži. Dorostenci díky dvěma výhrám nadále drží šanci na prvenství ve 2. lize, mladší žáci mají za sebou další turnaj v Semilech a  sezónu na domácí palubovce zakončili elévové. Čistě dívčí záležitostí byla neděle v Liberci, kde své zápasy odehrály starší žákyně a elévky.


Sobota 30. března 2019

Liberecká liga mužů, Liberec
SCC Semily - TJ Turnov B 4:4, TJ Turnov B - FBC Liberec E 1:9

2. liga dorostenců, Jablonec n/N
TJ Turnov - SCC Semily 4:3, FBC Lomnice-Jičín - TJ Turnov 3:9

Přebor mladších žáků, Semily
TJ Sokol Koberovy - TJ Turnov 4:7, TJ Turnov - FBC Šluknovsko Česká Lípa 15:6, SCC Semily Tigers - TJ Turnov 2:15, TJ Turnov - SCC Semily Lions 4:12

Liga elévů, Turnov
Nejmladší turnovské naděje se s ligovou sezónou rozloučili na domácí palubovce, kde změřili své síly s Lomnicí a dvěma týmy Semil. Vyrovnané zápasy dokázaly, že se turnovští elévové během ligových zápasů neustále zlepšovali a turnovský florbal se tak o svoji budoucnost nemusí bát. Děkujeme všem rodičům, kteří se přišli na zápasy podívat a fandili v duchu fair play.

Neděle 31. března 2019

Liga starších žákyň, Liberec
TJ Turnov - FBC Česká Lípa white 0:7, FBK Wings Most - TJ Turnov 3:6, TJ Turnov - Lišky SFbK Frýdlant 5:9, FBC DDM Kati Kadaň - TJ Turnov 5:3

Liga Elévek, Liberec

Zápasy starších žákyň a elévek nám přiblížila trenérka týmu Lucie Veselá: Poslední březnová neděle byla pro oba týmy celkem netradiční, protože jak elévky, tak starší žákyně vyrazily do Liberce. Jednotlivé zápasy se nekryly, takže byl čas i na fandění. 

Starší žákyně v ideálním počtu 6+1 vstoupily do turnaje vysokou porážkou, ale během dalších zápasů se daly znovu dohromady, sehrály se zase o trošku lépe a následný zápas už dotáhly do vítězství. Bohužel to bylo jediné vítězství za tento turnaj, nicméně posledním zápasem ukázaly svou bojovnost a i přes nepříznivé skóre hrály poctivě až do konce.

Elévky vlétly do prvního zápasu půl hodiny po starších žákyních a i v počtu 5+1 běhaly jako rakety. Prvním zápasem si spravily chuť výhrou nad Mostem, který je minulý turnaj potrápil. A dál už to šlo samo. V první polovině zápasu si holky vytvořily gólový náskok, který držely až do konce. Nepřekvapila je ani hra soupeřů ve čtyřech, s klidem si nahrávaly a přesně zakončovaly. Ze všech čtyř zápasů elévky odcházely vítězně a se značným sebevědomím do zápasů příštích.

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201904010913_zakyne_18_19_2.jpg
Počet komentářů: 0 | Přidat komentář


  Následující zápas

21. kolo Národní ligy

vs.22. února 2020

17:00 SH SPORTaS Litvínov

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019