DOHRÁNO: Muže čekají boje o udržení, juniorky vydřely bod

Vydáno dne 12. 02. 2018 (525 přečtení), napsal Sekretariát
Zrakhttp://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201712190745_Juniorky%20%20-%20Home%20Credit%20Arena.jpgy turnovských fanoušků se v sobotu ubíraly do turnovské haly, kde na domácí čekal důležitý souboj o play off v rámci 20. kola Národní ligy. Turnovským florbalistům se však proti třetímu týmu tabulky nepodařilo bodovat a po těsné porážce jsou jejich šance na postup mezi nejlepší osmičkou mizivé. O něco více se v sobotu dařilo juniorkám, které dokázaly i v zúžené sestavě získat bod za remízu s Ústím.

Sobota 10. února 2018

Národní liga, 20. kolo

TJ Turnov - FBC Štíří České Budějovice 6:7 (2:1, 2:2, 2:4)

branky: 12. Tomáš Vitásek, 14. Štěpán Matěcha, 26. Štěpán Matěcha, 34. Pavel Sekyra, 58. Vojtěch Palatínus, 59. Vojtěch Palatínus - 11. Michael Kudláček, 33. Marek Slepička, 37. David Štěpka, 44. Radek Hanák, 48. Lukáš Svintek, 57. Radek Hanák, 58. Václav Hejplík; rozhodčí: David Scholz - Josef Libecajt; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Luděk Horáček 14 - Josef Macek 25;

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201509212154_319.pngKomentář trenéra domácích (Jaroslava Markse): Už je rozhodnuto. Dnešní porážka nás poslala do play-down. Důvodem bylo to, že jsme se moc nadřeli na to dát gól, ale přitom jsme nabízeli soupeři zbytečné góly. Nyní se musíme soustředit na to, abychom ten konec sezóny úspěšně zvládli.

Komentář trenéra hostů (Lukáše Malého): Soupeř byl dvě třetiny lepší, ve třetí třetině jsme zabojovali a se štěstím zvítězili. Děkuji za zápas a hodně štěstí v dalších bojích.

1. liga juniorek, Chomutov
TJ Turnov - Florbal Chomutov 4:5, Florbal Ústí - TJ Turnov 5:5

Hodnocení trenérky Marceli Urbanové: Dne 10/2 se vydaly naše juniorky do dalekého Chomutova a chřipkou oslabený tým nedaroval soupeřkám nic zadarmo. První zápas proti Chomutovu byl v rychlém tempu a i když jsme měli 2 hráčky na střídání, tak nám to i přesto vyhovovalo. I když jsme prohrávali, tak jsme bojovali do konce a skóre jsme upravili, ale bohužel i přes všechny naše síly jsme bohužel podlehli. Ve druhém zápase proti Ústí nad Labem jsme po první třetině vedli 3:0, ale bohužel jsme ve druhé třetině přestali hrát a dostali jsme rychlé tři góly, skóre tak bylo vyrovnané. Nepřestali jsme bojovat a tak jsme po druhé třetině vedli 4:3. Ve třetí třetině jsme bohužel dostali gól na 4:4 a i když jsme vedli 5:4, tak jsme díky důrazu hostující před naší brankou dostali gól na 5:5, a tak skóre zůstalo až do konce zápasu.

Počet komentářů: 56 | Přidat komentář