DOHRÁNO: Muži berou cenný bod

Vydáno dne 27. 01. 2020 (169 přečtení), napsal Sekretariát
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201901280738_muzi_anketa_2.jpgV rámci sedmnáctého kola Národní ligy čelil Turnov silnému Mukařovu a z vyrovnaného utkání nakonec bere cenný bod za porážku v prodloužení. Na domácí palubovce odehráli své zápasy starší žáci, kteří tentokrát na body nedosáhli. Více se dařilo mladším žákům a elévkám, kteří ve svých soutěžích sbírali další zápasové zkušenosti.

sobota 25. ledna 2020

Liga elévek, Liberec
TJ Turnov - FBC Liberec 7:2, FBK Wings Most - TJ Turnov 2:6, TJ Turnov - SK Štětí 12:2

neděle 26. ledna

Národní liga, 17. kolo
FAT PIPE Traverza Mukařov - TJ Turnov 3:2p

branky: 29. Marek Chlumský, 32. Šimon Otto, 61. Tomáš Sláma - 7. Vojtěch Palatínus, 9. Štěpán Matěcha; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Josef Bína 16 - Jaroslav Švec 16; po třetinách: 0:2, 2:0, 0:0 - 1:0

Ve vyrovnaném utkání měli po první třetině blíže k vítězství florbalisté Turnova, kterým se v rozmezí 7. a 9. minuty podařilo hned dvakrát skórovat. V prostřední části si však oba soupeři své role vyměnili a v polovině utkání tak bylo srovnáno. Zbytku svižného a bojovného utkání následně kralovali oba brankáři a za stavu 2:2 tak zápas vrcholil v prodloužení. V něm domácí rozhodli o své výhře hned v první minutě. Hosté si tak z horké pražské půdy odvážejí cenný bod za porážku v prodloužení, který je nadále drží v postupové osmičce.

Komentář trenéra hostů Antonína Palatínuse: "Vyrovnané utkání, kde jsme mohli brát tři body a nebo taky nulu. Nakonec máme bod a jedeme dál. Díky soupeři za utkání."

Komentář trenéra domácích Marka Chlumského: "Děkujeme soupeřům za vyrovnané utkání, které rozhodly maličkosti. Diváci v tomto utkání mohli vidět skvělé zákroky brankářů a bojovný výkon na obou stranách."

Liga starších žáků, Turnov
FBC Panthers Liberec - TJ Turnov 6:2, FBC Lomnice - TJ Turnov 6:2, FBC Liberec B - TJ Turnov 6:2

Přebor mladších žáků, Lomnice n/P
FBC ZŠ Mimoň Česká Lípa - TJ Turnov 9:5, TJ Turnov - Florbal Jablonec Yellow 9:4, TJ Turnov - FBC Lomnice 7:7

Počet komentářů: 0 | Přidat komentář