DOHRÁNO: Muži doma porazili Králův Dvůr

Vydáno dne 14. 10. 2019 (100 přečtení), napsal Sekretariát
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201901280738_muzi_anketa_2.jpgV sobotu se na domácím hřišti v rámci Národní ligy dařilo mužům, kteří si v utkání s těžkým soupeřem připsali plný bodový zisk. Bodově naprázdno tentokrát vyšly ženy, které na půdě favorita v Mladé Boleslavi pouze jednou skórovaly a odešly tak poraženy. Úspěšné byly o víkendu týmy mládeže, dorostenci si při vstupu do 2. ligy připisují výhru a remízu a ze tří výher se mohou radovat mladší žáci.

Sobota 12. října 2019

Národní liga, 5. kolo

TJ Turnov - T. B. C. LUCERN Králův Dvůr 7:2

branky: 2. Štěpán Matěcha, 3. Vojtěch Palatínus, 19. Tomáš Vitásek, 28. Vojtěch Hejduk, 33. Jan Grmolec, 39. Jan Grmolec, 48. Jan Grmolec - 10. Petr Duchek, 52. Jakub Uhřík; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 16 - Martin Kohout 14, Jan Křemen 3; po třetinách: 3:1, 3:0, 1:1;

Komentář trenéra hostů, Michala Kuberta : "Domácí chtěli od začátku dávat góly a to rozhodlo. Všude jsme byli pozdě, střel málo a takový výkon by nestačil ani na divizi. Domácí nás přejeli ve všech aspektech a zaslouženě vyhráli. Začneme trénovat více systém + zakončení a budeme silnější do dalšího zápasu. Gratuluji ještě jednou soupeři a všem divákům v hale. Těšíme se na odvetu v Králováku"
Komentář trenéra domácích, Antonína Palatínuse: "Dneska jsme poprvé předvedli to chceme hrát a zaslouženě jsme vyhráli. Je třeba pokračovat dál v nastavené práci, být pokorní a hlavně makat. Důležité body. Díky soupeři za zápas a výborným divákům za podporu."

1. liga žen, 5. kolo

Florbalová akademie MB - TJ Turnov 8:1

branky: 5. Hana Kopuletá, 13. Kristýna Sobotková, 20. Kateřina Kvapilová, 32. Tereza Kabátová, 44. Kateřina Kvapilová, 49. Eliška Horáková, 57. Kateřina Kvapilová, 58. Eliška Mrázková - 13. Lucie Brabcová; rozhodčí: Jakub Tázler - Jan Paleček; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Marie Topolová 17 - Denisa Plačková 16; po třetinách: 3:1, 1:0, 4:0;

Utkání očima Kateřiny Brabcové: Hned po příjezdu vypadl proud, takže zápas začal se spožděním. Do první třetiny jsme si vzali odhodlání z minulého zápasu a se stavem 2:1 jsme ukončili první třetinu. Ve druhé a třetí třetině nás soupeř trestal za nepřesné přihrávky a byl rychlejší. Zápas skončil zaslouženým výsledkem 8:1 pro Boleslav. Jediný náš gol vstřelila Lucie Brabcová za asistence Karolíny Bittnerové. Podle rozhočích šlo o jeden  znejrychleji odehraných zápasů v historii 1.ligy žen.

Komentář trenéra Radima Kolomazníka: "Dnes jsme se soupeřkami dokázali hrát vyrovnaně jen polovinu utkání. Máme stále na čem pracovat. Děkujeme soupeřkám za utkání."

2. liga dorostenců. Tanvald
FBC Panthers Liberec - TJ Turnov 5:5, TJ Turnov - FBC Liberec B 5:4

Přebor mladších žáků, Nový Bor
SCC Semily Lions - TJ Turnov 0:12, TJ Turnov - FBC ZŠ Mimoň Česká Lípa 4:2, TJ Turnov - FBC Liberec purple 4:3

Počet komentářů: 0 | Přidat komentář