DOHRÁNO: Muži, dorostenci i dorostenky s plným bodovým ziskem

Vydáno dne 18. 11. 2019 (68 přečtení), napsal Sekretariát
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201811151129_ilus_muzi.jpgKolotoč florbalových soutěží se nezastavil ani o svátečním víkendu a do svých utkání nastoupilo hned šest turnovských celků. Muži si v Národní lize poradili s celkem Kobylis, které tak v tabulce přeskočili. Přední příčky si díky výhrám ve svých soutěžích upevnili dorostenci a dorostenky. Další florbalové zkušenosti pak v dalších zápasech úspěšně sbírali mladší žáci, mladší žákyně a přípravka. Podrobné výsledky znovu najdete v článku nebo na našem Facebooku.

Sobota 16. listopadu 2019

1. liga dorostenek, Česká Lípa
BK Real Roudnice n/L - TJ Turnov 1:3, TJ Turnov - FBC Česká Lípa 3:2

Liga mladších žákyň, Liberec
TJ Turnov - FBC Liberec Chrastava 7:1, SK Bivojky Litvínov - TJ Turnov 0:13, TJ Turnov - ASK Lovosice 8:3

Neděle 17. listopadu 2019

Národní liga. 10. kolo

Florbal TJ Kobylisy - TJ Turnov 3:7

branky:
49. Patrik Pavézka, 53. Antonín Semerád, 54. Dalibor Michálek - 5. Pavel Sekyra, 7. Pavel Sekyra, 10. Vojtěch Palatínus, 11. Tomáš Vitásek, 54. Pavel Sekyra, 56. Štěpán Matěcha, 57. Tomáš Vitásek; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Marek Paleček 23 - Filip Jirman 33; po třetinách: 0:4, 0:0, 3:3

Náročný týden zakončili turnovští florbalisté nedělním duelem na půdě pražských Kobylis. Soboj dvou týmů na hranici postupové osmičky pro sebe hosté rozhodli vydařenou první třetinou, ve které si vypracovali čtyřbrankový náskok. Konečnou výhru 7:3 režíroval pěti kanadskými body Štěpán Matěcha, kterého hatrickem podpořil Pavel Sekyra. Turnov se díky tříbodovému vítězství vyhoupl na osmé místo tabulky Národn ligy.

Komentář trenéra hostů Antonína Palatínuse: "Dobře jsme vstoupili do zápasu a dvě třetiny jsme dál pokračovali slušnou hrou na míčku a zápas v pohodě kontrolovali. Poté soupeř napadal a chvíli nám trvalo, než jsme pochopili pokyny proti soupeřově změněné hře. Vypadalo to na drama, ale nakonec jsme si to v pohodě pohlídali."

Komentář trenéra domácích Ondřeje Kočího: "Z naší strany prospaná první třetina, ve druhé a třetí jsme bohužel nedokázali dostat soupeře pod tlak a zaslouženě jsme prohráli. Soupeři gratulujeme."

2. liga dorostenců, Liberec
TJ Turnov - TJ Stadion Nový Bor 7:1, FBC Liberec SŽ - TJ Turnov 2:4

Přebor mladších žáků, Liberec
TJ Turnov - TJ Stadion Nový Bor 11:3, SCC Semily Tigers - TJ Turnov 3:11, FBC Liberec Purple - TJ Turnov  5:12

Liberecká Liga přípravek, Liberec
Druhý turnaj nejmenších turnovských nadějí sice nepřinesl výhru turnovských barev. To však nic neubralo na radosti ze vstřelených gólů a z pohybu mezi florbalovými mantinely. Děkujeme všem rodičům za pomoc s dopravou a za podporu.

Počet komentářů: 0 | Přidat komentář