Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Juniorky Dorostenky Žákyně Mladší žákyně Elévky
Hlavní stránka O klubu Historie klubu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Zápasový program Lékařské prohlídky Ke stažení Klub ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy

DOHRÁNO: Muži nestačili na Jaroměř, mladší žáci vstoupili do nové sezóny úspěšně

Vydáno dne 09. 10. 2017 (590 přečtení), napsal Sekretariát
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201412211758_il_jaromer.jpgJediným hracím dnem uplynulého víkendu byla neděle, která se nesla ve znamení dalšího kola Národní ligy. V něm zelenočerní zajížděli na horkou půdu Jaroměře. Na výkon z posledního zapasu se jim však nepodařilo navázat z utkání vyšli bodově naprázdno. Podobně se na domácí palubovce dařilo také mužské rezervě, která i přes dobrý výkon rovněž na body nedosáhla. Pomyslný prapor tak tentokrát drželi pouze mladší žáci, kteří do své soutěže vstoupili v Železném Brodu.

Neděle 8. října 2017

Národní liga, 4. kolo

TJ Sokol Jaroměř - TJ Turnov 7:4 (1:0, 4:1, 2:3)

branky: 11. Tomáš Veinfurter, 34. Jakub Kopecký, 37. Dominik Emlar, 38. Petr Hofman, 40. Jakub Kopecký, 41. Tomáš Černý, 52. Petr Hofman - 25. Daniel Měkota, 54. Pavel Sekyra, 57. Pavel Sekyra, 60. Daniel Měkota; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 4:3; využití: 2:3; diváků: 90

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201412211803_jaromer.jpgV první třetině, která byla velmi vyrovnaná (herně jsme byli lepší), se dostali domácí do vedení brankou po skrumáži ve velkém brankovišti. O vyrovnání se na začátku 2. části postaral Dan Měkota, který v přesilovce využil hrubku domácích v rozehrávce. V rozmezí mezi 34. až 38. minutou domácí vstřelili 3 branky. Hlavním důvodem tohoto herního výpadku byla nekoncentrovanost turnovských florbalistů na hru. A protože ke konci 2. a hned na začátku 3. části se podařilo domácím skórovat, bylo o osudu utkání rozhodnuto. V závěru utkání se turnováci střelecky probudili, ale stačilo to již jen kosmetickou úpravu výsledku.

Komentář trenéra hostí (J.Marks): "Utkání se rozhodlo v druhé polovině druhé třetiny, kdy jsme inkasovali v rychlém sledu dva góly a z našeho dalšího nesoustředění vyplynuly další obdržené branky. v třetí třetině jsme pouze korigovali výsledek. "
Komentář asistenta trenéra domácích (V.Kolář): "Zápas rozhodla naše velmi dobrá hra odzadu a rychlé protiútoky."

Liberecká liga mužů, Turnov
TJ Turnov B - Smědavští Vlci SFbK Frýdlant 4:6, Florbal Liberec - TJ Turnov B 6:4

Přebor mladších žáků, Železný Brod

K prvnímu turnaji letošní sezóny cestovaly turnovské naděje do nedalekého Železného Brodu. Nově utvořený tým, doplněný několika šikovnými elévy, zde odehrál tři vyrovnané zápasy, ve kterých se střelným prachem nešetřilo. Z gólových přestřelek vyšli turnovští žáci s jednou výhrou, jednou remízou a s jednou těsnou porážkou. Kluci se florbalem především bavili a tím byl hlavní cíl zápasů naplněn. Poděkování všem rodičům za pomoc s dopravou a za fandění během zápasů.

Počet komentářů: 71 | Přidat komentář