Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

DOHRÁNO: Muži padli ve Strakonicích, junioři si připisují dvě remízy

Vydáno dne 05. 12. 2015 (1457 přečtení), napsal Sekretariát
przdna

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201509281858_images.jpgFlorbalu zdar a turnovskému zvlášť! Ani o druhém adventním víkendu se zápasový kolotoč nezastavil a v sobotu se za doprovodu Mikuláše s čerty kromě sladkostí nadělovaly také další ligové body. Za uplynulý rok však turnovské týmy asi nepatřily k nejhodnějším, protože tentokrát se podařilo bodovat pouze juniorům. Muži překvapivě nestačili na Strakonice a podobě si vedla také jejich rezerva.Sobota 5. prosince 2015

Národní liga - 12. kolo

FBC Strakonice P. A. - TJ Turnov 6:4 ONLINE

branky (asistence): 06:16 Štěpán Matěcha (Jan Havlín), 38:50 Tomáš Vitásek (Antonín Palatínus), 51:08 Adam Erler, 58:16 Antonín Palatínus (Štěpán Matěcha)

"http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201510190742_strakonice.pngA" tým prohrál ve včerejším zápase s nováčkem soutěže FbC STRAKONICE 6:4! Nutno podotknout, že porážka to byla zcela zasloužená. Turnovský tým zaostával ve hře dopředu i dozadu a po asi nejhorším letošním výkonu tedy vyšel podruhé v tomto ročníku bodově na prázdno. Trenér Pánek byl mimo celkového týmového projevu družstva velice nespokojen s individuálními výkony některých hráčů, což také zmínil v po zápasovém komentáři. "Zasloužená výhra domácích, od nás místy až trapný výkon některých hráčů. Jsem rád, že prohra přišla teď. Do play off máme čas zapracovat. Díky soupeři a fantastickým divákům."

Náš elitní tým nyní čeká domácí klání FBC Plzeň, ve kterém bude hájit druhé místo právě před týmem ze západu Čech. Utkání startuje v sobotu 12. prosince v 19:30! Neváhejte a přijďte pomoci turnovskému áčku dostat se zpět na vítěznou vlnu!


Regionální liga mužů - Tanvald
TJ Turnov B - FBK Gladiators Česká Lípa 4:9
1. FbK Jablonec n/N A - TJ Turnov B 9:4

3. liga juniorů - Turnov
TJ Turnov - FBC Liberec B 5:5
FBC ČLT Česká Lípa B - TJ Turnov 6:6

Liga mladších žáků - Česká Lípa
Na mladších žáky čekal v předvečer svátku Mikuláše další turnaj ,,pětkového" florbalu. Turnaj v České Lípě nám opět přiblížil trenér mladých nadějí David Kneř: " Vezeme jednu výhru a tři prohry, herně se povedly tři utkání, proti Jablonci jsme za snahu a technickou kvalitu odměněni výhrou (opět šlo o dobývání pasivní zónové obrany, kluky lituji, jsou těchnicky dobří a musí hrát beton, protože to tak trenéři chtějí), s Lípami jsme těsně neuspěli, buď byl proti výborně hrající Albert Kouba nebo Ondra Kopič. S Libercem jsme bohužel nepředvedli kvalitní výkon a víc se k tomuto utkání vracet nebudu. 
Děkuji dvanácti dětem za účast, p. Janouškovi a p. Hájkovi za výpomoc s dopravou, pořadatelům za pořádání, pí. Kučerové za těstovinový salát :) pořadatelům za pořádání a hráčům výběrů ze všech týmů za kvalitní výkony.
Všem přeji pěkný Advent."

1. liga juniorek - Praha
Florbalová akademie MB - TJ Turnov 10:0
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - TJ Turnov 4:1

Liga starších žákyň - Liberec
FBC Liberec - TJ Turnov
TJ Turnov - FbC Lomnice n/P
FBC Česká Lípa - TJ Turnov

Počet komentářů: 37 | Přidat komentář


  Následující zápas

16. kolo Národní ligy

vs.18. ledna 2020

20:00 SH TJ Turnov

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019