Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

DOHRÁNO: Muži v přímém souboji o čelo Národní ligy nestačili na Panthers Praha

Vydáno dne 09. 01. 2017 (1298 přečtení), napsal Sekretariát
przdna
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201410122233_DSC_0336.jpgDo roku 2017 vstoupily jako první tři turnovské celky. Fanoušky nejvíce přitahoval souboj a první místo tabulky Národní ligy, za kterým turnovský tým cestoval na hřiště Panthers Praha. V něm zelenočerní svému soupeři těsně podlehli a klesli na druhou příčku. Na domácí palubovce se naopak dařilo starším žákyním, které zdolaly všechny své soupeřky. Na elévy čekal další turnaj v Děčíně.


Sobota 7. ledna 2017

Liga elévů, Děčín
V mrazivém ránu se turnovští elévové vidali do Děčína, kde je čekala porce čtyř ligových zápasů. Malým florbalistům se tentokrát nechtělo příliš běhat a soupeři toho dokázali využít. I přesto předvedli turnovští elévové několik pěkných florbalových akcí a nastříleli řadu pěkných branek. Další florbalové zkušenosti jsou nasbírány a o motivaci do dalšího florbalového učení tak není nouze. Děkujeme panu Lochmanovi a panu Kořínkovi za výpomoc s dopravou.

Neděle 8. ledna 2017

Národní liga, 15. kolo
Pathers Praha - TJ Turnov 6:5 (2:1, 1:1, 3:3) ONLINE PŘENOS

branky (asistence):
12:58 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 35:58 Pavel Sekyra (Antonín Palatínus), 44:06 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 55:10 Vojtěch Palatínus (Štěpán Matěcha), 56:32 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra)

Panthers PrahaV souboji o prvním místo tabulky byli po celé zápas o krok na před domácí a turnovští museli veškeré své síly vrhnout do stahování soupeřova náskoku. V průběhu třetí třetiny odskočili domácí už na rozdíl tří branek. V závěrečné desetiminutovce sice dokázali zelenočerní svého soupeře zatlačit, ovšem skórovat se mu podařilo již pouze dvakrát a tak domácí své vedení 6:5 uhájili a vystřídali Turnov na první místě tabulky Národní ligy.

Komentář trenéra hostí (Jaroslav Marks): " O výsledku utkání nejspíš rozhodla naše nevyužitá přesilová hra pět na tři v úvodu utkáni. Dneska jsme propadli v produktivitě proměňováni šancí. Soupeř hrál velmi dobře a vítěství si zaslouží. Naše snaha na konci utkání už nepomohla změnit výsledek utkání. "

Komentář asistenta trenéra domácích (Štěpán Weber):"Tradičně napínavé utkání, jedno z nejkvalitnějších, hrálo se tvrdě, ale férově a soupeř nás několikrát zamknul a přestože má ve svém středu výtečné střelce, tak se z vítězství radujeme my a myslím zaslouženě, velký podíl na výhře měl náš muž v bráně Rasťo a naše disciplinovanost. Díky všem za zápas."

Liga starších žákyň, Turnov
Vopice SFBK Frýdlant - TJ Turnov 3:13
TJ Turnov - FBC Liberec 10:4
FBC Česká Lípa - TJ Turnov 4:9


Počet komentářů: 92 | Přidat komentář


  Následující zápas

21. kolo Národní ligy

vs.22. února 2020

17:00 SH SPORTaS Litvínov

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019