Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

DOHRÁNO: Muži zvládli souboj o druhou příčku

Vydáno dne 13. 12. 2015 (1466 přečtení), napsal Honza
przdna

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201509281858_images.jpgFlorbalu zdar a turnovskému zvlášť! Národní liga se v sobotu znovu vrátila na turnovskou palubovku a turnovští flrobalisté se na ni naladili zpět na vítěznou notu a udrželi tak druhou příčku. Ostatním celkům se však ve třetím adventním víkendu již tolik nedařilo. Dorostenci odjížděli z Hradce Králové bez bodů, remízu vybojovaly dorostenky. Pokračovaly také soutěže mladších žáků a mladších žákyň.Sobota 12. prosince

Národní liga - 13. kolo
TJ Turnov - FBC Plzeň  10:6 ONLINE

branky (asistence): 16:37 Jaromír Ekl (Antonín Palatínus), 27:26 Tomáš Vitásek (Antonín Palatínus), 32:07 Antonín Palatínus (Štěpán Matěcha), 42:53 Vojtěch Palatínus (Antonín Palatínus), 43:18 Jan Seidl (Štěpán Matěcha), 43:48 Daniel Měkota (Antonín Palatínus), 44:56 Jan Seidl (Štěpán Matěcha), 47:24 Antonín Palatínus (Daniel Měkota), 48:48 Antonín Palatínus (Vojtěch Palatínus), 58:19 Daniel Měkota (Štěpán Matěcha)

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201312011656_plzen.jpgNová posila v turnovskému dresu se uvedla hned ve svém prvním zápase. Jaromír Ekl poslal domácí v sedmnácté minutě vyrovnané první třetiny do vedení. Vyrovnané utkání následně pokračovalo i ve své prostřední části, po které bylo skóre nerozhodné 3:3. Brankový uragán domácí rozpoutali až v poslední dvacetiminutovce, kterou ovládli poměrem 7:3 a po utkání tak mohli slavit výhru 10:6, čímž si upevnili druhou příčku v tabulce. Sedmi body (3+4) se blýskl Antonín Palatínus, který tak po zásluze stal nejlepším hráčem zápasu. Trenér Pánek k utkání dodal: "Dvě třetiny jsme bojovali s výborným soupeřem, ve třetí třetině jsme zjednodušili hru a soupeře přehráli."

2. Liga dorostenců - Hradec Králové

TJ Turnov - FbC Hradec Králové B  6:7
FBC Trutnov - TJ Turnov 6:1

Neděle 13. prosince

Liga dorostenek - Ústí n/L
TJ Turnov - FBC Teplice 3:3

Liga mladších žáků - Liberec

Další turnaj nám znovu přiblížil trenér mladých nadějí David Kneř: "Týden uběhl jako voda a nás čeká v neděli další ze série pětkových turnajů, tentokrát v areálu liberecké arény. Soupeři byli pouze dva a to Liberec a Česká Lípa, každý oddíl dodal dva týmy. Hodnocení bude velmi stručné: odehráli jsme 2 vyrovnané zápasy, které jsme prohráli o gól, respektive o dva, v druhých dvou utkáních jsme prohráli velkým rozdílem. S těmito soupeři jsme dokázali držet krok pouze první poločas. Výsledky jsou spravedlivé a odpovídají tomu na co máme, poslední utkání se vyhrát dalo, nicméně soupeř dal o gól víc. Jedeme dál, dopředu hrajeme vcelku slušně i když nám chybělo zakončení a pohyb po odehrání míčku a vůbec pohyb bez míčku, už by mohl být lepší. O kvalitní bránění se zatím moc opřít nemůžeme.  Děkuji rodičům za zajištění dopravy, soupeřům za soupeření, pořadatelům za pořádání, rozhodčím za rozhodování, dětem za hru a Štěpánu Slanému přeji dobrou noc :). Příští týden nás čeká poslední letošní turnaj, opět jedeme do Liberce, jen pětky vyměníme za trojky."

Liga mladších žákyň - Liberec
FBC Liberec - TJ Turnov 5:4
TJ Turnov - Florbal DDM Chomutov 11:3
FBC DDM Kadaň - TJ Turnov 1:13


Počet komentářů: 31 | Přidat komentář


  Následující zápas

21. kolo Národní ligy

vs.22. února 2020

17:00 SH SPORTaS Litvínov

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019