DOHRÁNO: Nový rok začaly ženy porážkou

Vydáno dne 06. 01. 2020 (190 přečtení), napsal Sekretariát
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201812170742_IMG_4195.jpgHned o prvním víkendu roku 2020 pokračovaly některé florbalové soutěže. Ženy v dohrávce 14. kola 1. ligy nestačily na domácí palubovce na Mladou Boleslav. Více se tak dařilo mládeži, junioři si díky jedné výhře udrželi svoji vedoucí pozici ve druhé lize a úspěšné byly na domácím hřišti mladší žákyně.

Sobota 4. ledna 2020

2. liga juniorů, Semily
TJ Turnov - SCC Semily 6:5, Florbal Jablonec - TJ Turnov 3:1

Neděle 5. ledna 2020

1. liga žen, dohrávka 14. kola

TJ Turnov - Florbalová akademie MB 1:4

branky: 58. Johana Fišerová - 13. Petra Beránková, 23. Eliška Mrázková, 55. Monika Fellerová, 60. Tereza Kabátová; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Denisa Plačková 22 - Marie Topolová 21; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:2

Nedělní dohrávku nám přiblížila Lucie Veselá:

První zápas nového roku pro nás začal velmi slibně, důsledně jsme bránily a soupeřky nepouštěly k zakončení. Ovšem na naší útočné polovině se nám nedařilo tak, jak bychom si představovaly. Téměř každá střela minula branku nebo byla pro hostující golmanku velmi dobře chytatelná. Po první třetině byl stav pro nás lehce nepříznivý 0:1.

Do druhé třetiny jsme vstoupily s novou chutí do hry, dostavila se větší chuť po bodech a posunu na osmou příčku tabulky. Více se střílelo, ale úspěšnost zůstala stále nulová. Oby týmy si vyzkoušely přesilovou hru, ale nevytěžily z ní ani jednu branku. I přes větší dramatičnost třetiny se skóre změnilo jen o jeden jediný gól – 0:2.

Ve třetí třetině jsme dostaly Boleslav pod tlak a držely balónek více času na útočné polovině. Jediný gól vstřelila Fišerová, které balónek šikovně nahodila Vacíková. Přes veškerou snahu ale nikdo další domácí skóre nenavýšil. Bohužel za záda Plačkové hostující vstřelily ještě dvě branky, a tak jsme ze hřiště odcházely bez bodu.

Komentář trenéra hostů: "Poděkování za kvalitní výkon patří oběma týmům, obětavost domácích nás dlouho držela ve stresu o výsledek, projevily se Vánoční svátky."

Komentář trenéra domácích, Radima Kolomazníka: "První třetina se nám vůbec nepovedla. Ale od druhé už jsme hráli lépe. Kdybychom dnes proměňovali šance, mohli jsme si nějaké body nechat. Děkuji oběma týmům za předvedenou hru."

Liga mladších žákyň, Turnov
FBC Liberec Chrastava - TJ Turnov 1:4, TJ Turnov - FBC Česká Lípa Blue 7:2, SK Štětí - TJ Turnov 2:4

Počet komentářů: 0 | Přidat komentář