Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

DOHRÁNO: Rondoš hatrickem rozhodl zápas s Plzní, juniorky naplno bodovaly v Chomutově

Vydáno dne 31. 10. 2016 (1268 přečtení), napsal Sekretariát
przdna

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201610310748_rondos.jpgAni prodloužený víkend nezastavil kolotoč ligových zápasů, který turnovským fanouškům přinesl další radostné okamžiky. Vojtěch Rondoš hatrickem zajistil výhru Turnova v sedmém kole Národní ligy nad Plzní, po které zelenočerní dál zůstávají v čele tabulky. Tři vítězství si z Krupky vezou starší žáci. Bez porážky zůstávají po víkendu turnovské juniorky, které v Chomutově své soupeřky jasně přehrály. Další zápasy mají za sebou také elévové a starší žákyně.Sobota 29. října

Národní liga, 7. kolo
TJ Turnov - FBC Plzeň 7:5 (3:4, 4:1, 0:0) ONLINE

branky (asistence):00:30Štěpán Matěcha(Vojtěch Rondoš), 03:07Štěpán Matěcha(Antonín Palatínus), 16:48Antonín Palatínus(Pavel Sekyra), 21:29Vojtěch Rondoš(Štěpán Matěcha), 22:31Vojtěch Rondoš(Antonín Palatínus), 34:39Vojtěch Rondoš(Antonín Palatínus), 35:53Pavel Sekyra(Štěpán Matěcha)

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201312011656_plzen.jpgSouboj o čelo tabulky se nesl v brankově úrodných minutách prvních dvou třetin. Domácí se mohli radovat již po třiceti sekundách, kdy gólový účet zápasu otevřel kapitán Matěcha. Hosté se však do statistik zapsali také velmi rychle a diváci, kteří nestihli první minutu tak přišli hned o dvě branky. Od čtvrté minuty, ve které domácí vedli 2:1, následovala gólová šňůra hostů, kteří se dokázali po rychlých kombinacích hned třikrát prosadit a rázem se tak dostali do dvoubrankového vedené 4:2. Tři minuty před první sirénou dokázal dojem z první třetiny vylepšit Antonín Palatínus, který svoji brankou vrátil domácí zpět na dostřel. Rovněž úvod druhé dvacetiminutovky přinesl dvě rychlé branky a k radosti domácího publika to byly dva přesné zásahy na straně zelenočerných. Vojtěch Rondoš nastartoval svůj výborný výkon a dvěma svými góly vrátil vedení zpět na stranu Turnova. Těsně po polovině utkání navíc Rondoš završil svůj čistý hatrick a domácí tak vedli již 6:4. O dvě minuty později přidal po krásné souhře Sekyra sedmou turnovskou branku a rázem tu tak bylo slibné třígólové vedení. Plzeň se ještě do druhé sirény stihla oklepat a ve 38. minutě svoji pátou brankou náskok domácích zmenšila. Přestože hosté celou třetí třetinu dobývali branku domácích, nepodařilo se jim již bezchybného Horáčka překonat. Úspěšní nebyli ve třetím dějství ani střelci v zelených dresech. Turnov tak uhájil své vedení 7:5, po kterém si udržel vedoucí příčku v tabulce Národní ligy.

Komentář trenéra domácích Markse: "Po hektickém úvodu utkání jsme od druhé třetině začali hrát. Ve zbývajících dvou třetinách jsme z této hry dokázali soupeře přečíslovat a utkání jsme přes nápor soupeře dotáhli do vítězného konce. Díky soupeři a divákům."
Komentář trenéra hostů: "Může nás mrzet herní výpadek sedm minut v druhé třetině a štěstí, kterého měl víc soupeř, jinak nemám svému týmu co vytknout. Gratuluju soupeři k výhře, děkuji divákům za pěknou atmosféru a jsem hrdý na svůj tým."

Liga starších žáků, Krupka
ASK Lovosice LFP - TJ Turnov 0:3
TJ Turnov - DDM Dynamo Teplice 3:1
Florbal Teplice - TJ Turnov 0:4
TJ Turnov - FBC Liberec B 2:5

Liga elévů, Semily
Elévci zavítali ka dalšímu turnaji do bývalého okresního města. Téměř kompletní sestava odehrála svůj zatím nejlepší turnaj. Kromě pěkných výsledků dokázali mladí zástupci turnovského florbalu v zápsech předvádět také nově naučené dovednosti z tréninků a znovu tak pusunuli svůj sportovní rozvoj. Výhra v posledním zápase byla tou nejlepší odměnou a zároveň motivací do dalších tréninků. Poděkování za výpomoc s dopravou patří rodičům Filipa Hájka a Honzi Lochmana.

Neděle 30. října

Liga juniorek, Chomutov
FBK Fat Pipe Vosy Praha - TJ Turnov 3:17
BK REAL ROUDNICE n/L - TJ Turnov 0:9

Liga starších žákyň - Liberec
FBC Liberec - TJ Turnov 8:2
TJ Turnov - Florbal Ústí   7:3

TJ Turnov - Florbal Domeček Chomutov
3:0


Počet komentářů: 35 | Přidat komentář


  Následující zápas

21. kolo Národní ligy

vs.22. února 2020

17:00 SH SPORTaS Litvínov

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019