Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Juniorky Dorostenky Žákyně Mladší žákyně Elévky
Hlavní stránka O klubu Historie klubu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Zápasový program Lékařské prohlídky Ke stažení Klub ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy

Vyhledávání
Vyhledat text

Chata břeh rybníkaChaty Jindřichův HradecCyklistika penzionNová Bystřice chataKunžakSportovní rybolovUbytování větší skupinyPenziony Jižní ČechyUbytování rybníkLevné ubytováníRomantika penzionChata Jižní ČechyKomorník chata

DOHRÁNO: Sekyra pomohl pěti body porazit ORKU

Vydáno dne 06. 11. 2017 (65 přečtení), napsal Sekretariát
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201611280757_sekyra.jpgAKTUALIZOVÁNO: V sedmém kole Národní ligy se turnovští florbalistům podařilo zvítězit v důležitém utkání na půdě Orky a tím se odpoutat od spodních pater tabulky. Hned pěti kanadskými body se pod důležitou výhru podepsal Pavel Sekyra. Výhru si v sobotním programu připsala také mužská rezerva. O poznání hůře se tentokrát vedlo dorostencům a juniorkách. Oba týmy vyšly ze svých zápasů bodově naprázdno.

Sobota 4. listopadu 2017

Liberecká liga mužů, Český Dub
SCC Semily - TJ Turnov B 5:6, TJ Turnov B - SC Podještědí Český Dub 5:7

Neděle 5. listopadu 2017

Národní liga, 8. kolo

ASK ORKA Čelákovice - TJ Turnov 7:9 (2:1, 2:6, 3:2)

branky: 7. Tomáš Furch, 20. David Hendrich, 26. Michal Němeček, 30. Václav Kramel, 47. Ondřej Špalek, 50. Michal Němeček, 52. Martin Mikšovský - 7. Jan Haloun, 22. Daniel Měkota, 23. Štěpán Matěcha, 27. Vojtěch Palatínus, 33. Pavel Sekyra, 37. Vojtěch Rondoš, 38. Pavel Sekyra, 43. Martin Hejduk, 50. Pavel Sekyra; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 1:9; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Lukáš Pezl 6, Aleš Zetek 0, Lukáš Pezl 7, Aleš Zetek 2 - Jaroslav Švec 23;

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201410291911_orka.jpgPo delší době kompletní sestava turnovského týmu předvedla v nedělním utkání nejlepší výkon letošní sezóny. Po herně vyrovnané první třetině, kterou gólem v poslední sekundě  vyhráli domácí a kterou orámovala hned tři ubráněná turnovská oslabení, se turnovští střelci probudili hned po přestávce. Po třech minutách druhého dějství bylo skóre zásluhou Měkoty a Matěchy otočené ve prospěch hostů. Po vyloučení Hejduka sice jeho o tým o vedení záhy přišel, ale ve 27. minutě poslal Turnov znovu do vedení Palatínus. Ani vedení 4:3 ještě nemělo dlouhého trvání a v polovině duelu domácí srovnali. Zbytek druhé třetiny už si však podmanili turnovští střelci, ke dvěma brankám Sekyry přidal jednu trefu také Rondoš a Turnov si tak po dvou třetinách mohl užívat nadějného vedení 7:4. Branková šňůra zelenočerných pokračovala také ve třetí třetině, kdy ve 43. minutě přesně mířil obránce Hejduk. Domácí se následně dvěma góly dostali zpět do zápasu, ovšem turnovští už si dobře rozehraný zápas nenechali vzít a brankou Sekyry v padesáté minutě definitivně zlomili odpor domácích. Turnov si v následné dramatické koncovce brankový náskok uhlídal a domácím povolil pouze kosmetickou úpravu konečného výsledku.

Vyjádřeni trenéra domácích pana Šimona Zmátla: "Nemůžeme pomýšlet na vítězství, když naše skóre z devítí přesilových her je jedna vstřelená branka a dvě obdržené. Přeji soupeři hodně štěstí a šťastnou cestu domů."

Vyjádřeni kapitána TJ Turnov  Štěpána Matěchy: "Z naší strany první zápas, který jsme odbojovali na sto procent. Jinak herně to bylo vyrovnané utkání, které rozhodlo neschopnost domácích proměnit přesilové hry. Doufám, že se od tohoto výsledku odrazíme k lepším zítřkům."

2. liga dorostenců, Kadaň
FBC DDM Kadaň - TJ Turnov 9:4, TJ Turnov - Florbal Ústí B 2:8

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201711080845_dorost_17_18.jpgZápasy nám v krátkosti přiblížil trenér dorostenců František Záleský: V prvním zápase jsme nastoupili proti domácí Kadani, která si zatím v této soutěži vede velice dobře. Od začátku utkání jsme byli aktivnější a soupeři dělalo problémy naše napadání. Díky zbytečnému vyloučení a nepochopitelnému zaváhání ve vlastním brankovišti jsme ale rychle prohrávali. Až do poloviny třetí třetiny jsme byli lepším týmem, zaslouženě jsme otočili skóre a dostali se do vedení. V závěru utkání se ovšem naše hra zcela zhroutila a navíc tam soupeři padlo úplně všechno, což mělo za výsledek hrozivě vypadající prohru o pět branek. Pokud si ale příště udržíme náš výkon celé utkání, tak určitě máme na to, abychom takovéto soupeře poráželi.
Ve druhém utkání jsme nastoupili pro Ústí. Naši soupeři byli individuálně lepší a z toho plynula jejich převaha. Náš výkon se nám podařilo vystupňovat ve třetí třetině, kterou jsme mohli vyhrát, nebýt nezvádnuté poslední minuty. Koncovky zápasů se nám tento hrací den hrubě nedařily a budeme se v nich muset zlepšit.

2. liga juniorek, Liberec
Florbal Chomutov - TJ Turnov 4:2, TJ Turnov - FBC Liberec 3:7

Hidnocení trenérky Marceli Urbanové: Dnešní den se pro juniorky bohužel nese v duchu proher. Na libereckou palubovku nastoupily plny sil, ale odcházely ze zápasu s Chomutovem se skóre 2:4. Další utkání s Libercem skončilo opět tragicky a to finálním číslem 3:7. Jedinou výhrou dneška bylo uvědomění, že musíme začít pracovat na souhře a na fyzických dovednostech jedinců. Naštěstí máme od tohoto měsíce přístup do obou hal a tak se budeme moc plně rozvíjet a pracovat na svých chybách.

Počet komentářů: 2 | Přidat komentář