Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

DOHRÁNO: Sekyra pomohl šesti body zdolat Strakonice, juniorky se přibližují čelu tabulky

Vydáno dne 28. 11. 2016 (1189 přečtení), napsal Sekretariát
przdna

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201611280757_sekyra.jpgPrvní adventní víkend byl ve znamení jedenáctého kola Národní ligy. V něm turnovští florbalisté udrželi druhé místo, když v prodloužení zdolali na svém hřišti Strakonice a to i díky šestibodovému příspěvku Pavla Sekyry. Na domácí palubovce se dařilo také juniorkám, které po dvou výhrách rovněž poskočily na druhou příčku. Výhry si ve svých zápasech připsali také starší žáci a starší žákyně.Sobota 26. listopadu

Národní liga, 11. kolo

TJ Turnov - FbC Strakonice P. A. 7:6p (3:3, 0:2, 3:1 - 1:0) ONLINE

branky (asistence): 02:41 Pavel Sekyra (Martin Hejduk), 12:51 Tomáš Vitásek (Štěpán Matěcha), 15:39 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 53:03 Pavel Sekyra (Antonín Palatínus), 55:05 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 56:59 Pavel Sekyra (Štěpán Matěcha), 62:10 Vojtěch Palatínus (Pavel Sekyra)

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201510190742_strakonice.pngV sobotním utkání se mezi tyče poprvé postavil Lukáš Rudolf, ovšem jeho spoluhráči mu v prvních dvou třetinách příliš nepomohli. Houževnatému soupeři nechávali až příliš volného prostoru a po čtyřiceti minutách tak hosté zaslouženě vedli 5:3. Až změny v sestavě ve třetí dvacetiminutovce pomohli s probuzením domácího týmu, kterému se pět minut před koncem podařilo dvoubrankovou ztrátu smazat a v padesáté sedmé minutě vstřelil Pavel Sekyra dokonce vedoucí branku. Vedení však jeho týmu vydrželo třicet sekund, další nepřesnost v obranné činnosti znovu darovala Strakonicím volnou cestu ke skórování a za stavu 6:6 tak dospělo utkání do prodloužení. V něm byli domácím aktivnějším týmem a zaslouženě tak v jeho třetí minutě vstřelil Vojtěch Palatínus vítězný gól. Tabulka se tak po jedenáctém kole ještě více vyrovnala, Turnov je o skóre druhý za Štíry z Českých Budějovic, stejný počet bodů pak mají na třetím místě také pražští Panteři.

Komentář asistenta trenéra TJ Turnov Jana Kováře: "Soupeř by dvě třetiny lepším týmem a měl větší vůli po vítězství. Naopak my jsme za ním zaostávali v nasazení a důslednosti. Až ve třetí třetině se náš výkon rapidně zlepšil, škoda že jsme neudrželi vedení až do konce. Pro nás těžce vybojované vítězství. Děkujeme soupeři a divákům."
Komentář trenéra hostů: "Po dobrém výkonu ve dvou třetinách jsme ve třetí třetině začali hrát úplně zbrkle, což nás stálo celý zápas. I přesto bod z Turnova je dobrý výsledek. Kvalitní bojovný výkon s hodně zblokovanými střelami. Posílám Ivetě bod do nebe. Děkuji soupeři, divákům a hlasateli."

Liga juniorek, Turnov
Kanonýři Kladno - TJ Turnov 0:16
TJ Turnov - Florbal Chomutov 5:3

Liga starších žáků, Smržovka
TJ Turnov - DDM Dynamo Teplice 2:3
Florbal Jablonec - TJ Turnov 1:5
FBC PULLO TRADE Česká Lípa - TJ Turnov 9:2
TJ Turnov - Florbal Teplice 2:4

Neděle 27. listopadu

Liga starších žákyň, Krupka
TJ Turnov - TJ Lokomotiva Louny 15:0
Florbal Teplice - TJ Turnov 9:5
TJ Turnov - Vopice SFBK Frýdlant 16:3


Počet komentářů: 20 | Přidat komentář


  Následující zápas

17. kolo Národní ligy

vs.26. ledna 2020

17:00 SH Děkanka

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019