Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

DOHRÁNO: Soupeřem pro play off je Chomutov

Vydáno dne 29. 02. 2016 (1451 přečtení), napsal Sekretariát
przdna
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201601050843_image.jpgFlorbalu zdar a turnovskému zvlášť! Událostí víkendu byl konec základní části Národní ligy, kterou se turnovským florbalistům podařilo zakončit výhrou nad Chomutovem. Stejný tým se následně po nedělním výběru stal také turnovským soupeřem pro první kolo play. Vítězně se z Rtyně vrátili dorostenci, naopak starší žáci si připsali pouze remízu. Na domácím turnaji se dařilo starším žákyním a domácí premiéru mají za sebou také elévové.


Sobota 27. února 2016

Národní liga - 22. kolo


TJ Turnov - Florbal Chomutov 8:6 ONLINE

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201601050843_image.jpgbranky (asistence): 00:24 Pavel Sekyra (Štěpán Matěcha), 17:29 Antonín Palatínus (Vojtěch Palatínus), 22:35 Adam Erler (Pavel Sekyra), 28:28 Pavel Němeček (Jaromír Ekl), 35:30 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 38:33 Daniel Měkota (Vojtěch Palatínus), 52:04 Vojtěch Palatínus (Antonín Palatínus), 59:04 Pavel Sekyra (Adam Erler)

Díky vítězství v závěrečném zápase základní části udrželi turnovští florbalisté druhou příčku, která jim zajistila kromě výhody domácího prostředí také výhodnější pozici při následném výběru soupeře pro první kolo play off. Do něho si turnovský tým vybral právě svého sobotního soupeře a proto se oba týmy po roce znovu střetnou ve čtvrtfinálové sérii, která začíná již příští víkend. Více informací připravujeme.

Komentář trenéra Turnova Petra Pánka: „Soupeře jsme dnes jasně přehráli a nebýt výborného gólmana, byl by výsledek dvojciferný. Děkuji hráčům za předvedenou základní část a těšíme se na play-off. Děkuji soupeři a výborným divákům.“

2. liga dorostenců - Rtyně v Podkrkonoší

TJ Turnov - FBK Jičín 5:3

Florbal Primátor Náchod B - TJ Turnov 5:10

Vítězné zápasy nám přibližil trenér František Záleský. Na sobotu jsme opět, jak je bohužel tuto sezónu naším špatným zvykem, měli problém slepit sestavu. A tak jsme nakonec do Rtyně odcestovali v kombinované sestavě šesti dorostenců, dvou starších žáků a dvou dorostenek. Přestože nás čekaly zápasy proti Náchodu B a Jičínu, kteří jsou v tabulce pod námi, jednalo se o vyrovnaná střetnutí a stejně jako po celý rok, tak i sobotní výsledky ukázali, že v této soutěži opravdu může každý porazit každého. Naše hra měla rozhodně daleko do ideálu, spíše bych řekl, že to byl průměrný výkon. O našich šesti bodech rozhodla bojovnost a nasazení, které bylo na velmi dobré úrovni. Druhým rozhodujícím faktorem bylo to, že jsme si dokázali zkušeně pohlídat koncovky zápasů, s čímž míváme problémy. Individuálně musím pochválit oba dva brankáře (Johny Hladík, Ondra Brunclík) a Jonáše Zakouřila, kteří zahráli na hranici svých možností. Na závěr bych zmínil snad už jenom to, že nás čekají poslední čtyři zápasy této sezóny, takže úkol je jasný, 12 bodů!

Přebor starších žáků - Semily

TJ Turnov - SCC Semily 4:4

FBC ZŠ Mimoň Česká Lípa B - TJ Turnov 5:4

TJ Turnov - FBC Liberec B 3:7

Liga starších žákyň - Turnov

TJ Turnov - FBC Lomnice n/P 13:3

FBC Liberec - TJ Turnov 6:3

TJ Turnov - FBC Česká Lípa 6:6

 Počet komentářů: 54 | Přidat komentář


  Následující zápas

21. kolo Národní ligy

vs.22. února 2020

17:00 SH SPORTaS Litvínov

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019