Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

DOHRÁNO: Turnov těsně porazil Chomutov a udržel vedoucí příčku

Vydáno dne 19. 12. 2016 (1228 přečtení), napsal Sekretariát
przdna

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201501271056_chom_1.jpgPoslední hrací víkend roku 2016 byl ve znamení 14. kola Národní ligy, ve kterém turnovští florbalisté zdolali na své palubovce Chomutov a udrželi tak vedoucí příčku. Na stejném hřišti se neméně úspěšně představily také mladší žákyně. Jejich starší kolegyně se pak bez ztráty bodu vracely z ligového turnaje v Liberci.Sobota 17. prosince 2016

Národní liga, 14. kolo
TJ Turnov - Florbal Chomutov 6:5 (2:3, 1:0,3:2)ONLINE PŘENOS

branky (asistence): 10:47 Štěpán Matěcha (Jan Havlín), 11:24 Adam Buriánek (Vojtěch Palatínus), 33:46 Daniel Měkota (Štěpán Matěcha), 42:12 Štěpán Matěcha, 43:41 Antonín Palatínus (Štěpán Matěcha), 55:26 Vojtěch Rondoš (Vojtěch Palatínus)

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201601050843_image.jpgSobotní duel s Chomutovem přinesl turnovským divákům znovu dramatický průběh, ve kterém byli většinou o krok na před hosté. Domácím se však dařilo díky rychlým gólovým odpovědím držet se svým soupeřem krok. O vítězství tak rozhodla až třetí dvacetiminutovka, ve které se nejprve do vedení 3:4 dostali hosté. Během dvou následujících minut však dokázal nejprve Matěcha vyrovnat a následně přidal v přesilové hře vedoucí branku Antonín Palatínus. Gólová přetahovaná pokračovala také v 55. minutě, ve které osamocený chomutovský Šulc prostřelil vše, co mu stálo v cestě a vyrovnal na 5:5. Rozuzlení utkání přišlo záhy po vyrovnání, znovu díky rychlé turnovské odpovědi. Vojtěch Rondoš vybojoval míček a přesným bekhendem přisoudil tři body Turnovu. Zelenočerní tak po těsné výhře 6:5 přečkají vánoční přestávku na prvním místě tabulky.

Komentář trenéra hostů pana Bociana: "Jako tradičně v Turnově vyrovnaný a bojovný zápas. Rozhodlo, že jsme po vyrovnávací brance na 5:5 hned vzápětí inkasovali. Děkuji soupeři, pořadatelům, divákům a všem přejeme hezké Vánoce."
Komentář trenéra domácích pana Markse: "Odveta se soupeři za první zápas nepovedla, přestože k tomu mnoho nescházelo. Byl to oboustranně bojovný a rychlý zápas ve kterém rozhodla naše lepší koncovka. Děkuji soupeři za kvalitní utkání a divákům za podporu."

Liga mladších žákyň, Turnov
Na domácím hřišti se turnovským žákyním dařilo a všechny své natrénované dovednosti dokázaly zúročit v dalších ligových zápasech. Výsledem byly dvě výhry a jedna porážka.

Neděle 18. prosince

Liga starších žákyň, Liberec
TJ Turnov - Vopice SFBK Frýdlant 15:0
FBC Liberec - TJ Turnov 2:5
TJ TUrnov - FBC Česká Lípa 9:3


Počet komentářů: 53 | Přidat komentář


  Následující zápas

21. kolo Národní ligy

vs.22. února 2020

17:00 SH SPORTaS Litvínov

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019