DOHRÁNO: Turnov v přestřelce nestačil na Katy, body si připisují muži C

Vydáno dne 18. 01. 2016 (1342 přečtení), napsal Sekretariát

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201509281858_images.jpgFlorbalu zdar a turnovskému zvlášť! Turnovské celky mají za sebou druhý hrací víkend roku 2016, ve kterém o ligové body usilovala trojice zelenočerných celků. Muži na domácím hřišti v rámci 16. kola Národní ligy překvapivě nestačili na Katy z Kadaně. Muži C si ze Semily přivážejí jedno vítězství a ze dvou výher se mohly radovat starší žákyně.

Sobota 16. ledna 2016

Národní liga - 16. kolo
TJ Turnov - FBC DDM Kati Kadaň 8:10 ONLINE

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201302031630_kadan.jpgbranky (asistence): 15:55 Tomáš Vitásek (Štěpán Matěcha), 17:39 Štěpán Matěcha (Tomáš Vitásek), 19:01 Vojtěch Rondoš (Jaromír Ekl), 25:05 Pavel Sekyra (Štěpán Matěcha), 45:29 Jaromír Ekl (Štěpán Matěcha), 53:19 Pavel Sekyra, 56:41 Daniel Měkota (Vojtěch Rondoš), 58:32 Antonín Palatínus (Štěpán Matěcha)

Domácí ve druhém utkání roku 2016 od začátku utkání tahali za kratší konec a už po patnácti minutách prohrávali hrozivým rozdílem 0:4. Dojem z první dvacetimitovky se jim sice podařilo napravit, ale po první siréně stále prohrávali 3:5. Druhé dějství započali turnovští náporem, díky kterému se dostali soupeři na dostřel. Nadějný stav 4:5 však vydržel jen pár minut, hostům se podařilo odpovědět hned čtyřmi přesnými zásahy. Po dvou třetinách tak byli blíže k vítězství hosté z Kadaně. Turnovští museli spoléhat na posledních dvacet minut, ve kterých se jim podařilo náskok soupeře postupně umazávat a minutu a půl před koncem snížil Antonín Palatínus na rozdíl jediné branky 8:9. Dramatickou koncovku však zvládli lépe hosté, kteří dvacet sekund před koncem pečetili své vítězství desátou brankou. Turnovský trenér Petr Pánek tak nemohl být po prohraném utkání spokojený: Musíme se omluvit divákům. Hráči asi během posledního měsíce zapomněli hrát florbal. Musíme se poučit snad ze všeho. Gratuluji soupeři, dnes si výhru zasloužil a děkuji výborným divákům.