Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

DOHRÁNO: Víkend ve znamení mládeže

Vydáno dne 18. 03. 2019 (500 přečtení), napsal Sekretariát
przdna
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201811130730_star_zakyne_18.jpgPro turnovské týmy v nejvyšších soutěžích již sezóna skončila a tak patřil uplynulý víkend především týmům mládeže. V sobotu se na domácí palubovce představili mladší žáci, kteří se museli obejít bez svého trenéra, kterému však i na dálku udělali radost. V neděli pak na turnovskou palubovku vykročil mužský B tým, který zdolal oba své soupeře a udržel tak pátou příčku. Dívčí složku o víkendu úspěšně zastupovaly starší žákyně v Raspenavě a elévky v dalekém Mostu.


Sobota 16. března 2019

Liberecký přebor mladších žáků, Turnov
Třináct mladších žáků okusilo v sobotu atmosféru domácího turnaje, na kterém se turnovské naděje postupně střetli s Lomnicí, s týmem Semil, České Lípy a Liberce. Přihlížející rodiče mohli vidět vyrovnané zápasy a především další posun svých malých florbalistů, kterým se dařilo předvádět řadu pěkných akcí a střílet i dostatek gólů. Kromě nově získaných zkušeností a radosti ze sportovního zápolení si mladší žáci, jako třešničku na dortu, připsali dvě vítězství.

Neděle 17. března 2019

Liberecká liga mužů, Turnov
TJ Turnov - FBC Gladiators Česká Lípa 5:4, FBC LOmnice - TJ Turnov 1:7

Liga starších žákyň, Raspenava
TJ Turnov - Lišky SFbK Frýdlant 6:4, FBC Česká Lípa white - TJ Turnov 4:3, TJ Turnov - FBC Liberec 10:3, FBC Česká Lípa blue - TJ Turnov 2:5

Liga elévek, Most

Turnaj elévek nám přiblížila trenérka Lucie Veselá: V nedělní ráno značně oslabený tým elévek vyrazil do Mostu, kde ho čekala tři utkání proti Mostu, České Lípě a Podbořanům. První zápas byl vyrovnaný nejen herně, ale i počtem hráček, turnovským nadějím se podařilo zvítězit vysoko 9:3. Zápas se odehrál v klidném tempu, nicméně obě gólmanky se rozhodně nenudily. Druhý zápas byl velmi náročný, protože domácí družstvo přijelo v plné sestavě. Elévky ale statečně bojovaly až do konce a odnesly si ze zápasu cenné zkušenosti. Tento zápas sice neskončil turnovskou radostí, ale byl jednoznačně nejlepším a nejvíce vyčerpávajícím zápasem dne, a proto jsme si na třetí zápas museli vypůjčit dvě posily, které nám pomohly k výhře 5:4.


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář


  Následující zápas

21. kolo Národní ligy

vs.22. února 2020

17:00 SH SPORTaS Litvínov

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019