Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

DOHRÁNO: Výhru si připsaly všechny mládežnické týmy

Vydáno dne 25. 03. 2019 (546 přečtení), napsal Sekretariát
przdna
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201811190750_dorky_18_19_3.jpgUplynulý víkend měl na programu zápasy čtyř mládežnických kategorii. V Krupce pokračovala 2. liga juniorů, odkud si Turnov přivezl jedno vítězství. Dorostenky se rvaly o postupovou trojku v Liberci a i ony dokázaly jednou zvítězit. Na předních příčkách se díky dvěma výhrám nadále drží tým starších žáků a další zápasové zkušenosti sbíraly mladší žákyně.


Sobota 22. března 2019

2. liga juniorů, Krupka
TJ Turnov - Florbal Chomutov B 4:6, FBC Vipers Most - TJ Turnov 2:4

1. liga dorostenek, Liberec
FBC Liberec - TJ Turnov 5:2, TJ Turnov - 1. FBC DDM Děčín IV 2:1

Liga mladších žákyň, Podbořany
Turnaj nám přiblížila trenérka Lucie Veselá: Předposlední turnaj mladších žákyní se konal v Podbořanech, kam se vydalo sedm statečných (mladších žákyní). Rozlámané z cesty se rozpačitě rozehrávaly prvním zápasem proti Kadani, který do šťastného konce po mnoha chybách nedotáhly. To byla studená sprška a žákyně se trochu probraly. Druhý zápas proti Liberci byl velmi vyrovnaný a brankářka Anička předváděla i přes bolavý kotník mnoho skvělých zákroků. Holky v posledních vteřinách vybojovaly remízu. Třetí a čtvrtý zápas proti Dubí a domácím Podbořanům byl založen na umění turnovských bojovnic, které se odhodlaně pouštěly nejen do sólových, ale i kombinačních akcí. A dokonce už to začalo vypadat jako florbal. :) Oba zápasy jsme vyhráli jasně a vysoko 11:4 a 7:3.

Neděle 24. března 2019

Přebor starších žáků, Liberec
FbC Lomnice - TJ Turnov 2:7, TJ Turnov SFbK Frýdlant 19:5Počet komentářů: 0 | Přidat komentář


  Následující zápas

21. kolo Národní ligy

vs.22. února 2020

17:00 SH SPORTaS Litvínov

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019