Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

FOTO: Proběhlo deváté soustředění mládeže

Vydáno dne 22. 08. 2017 (1169 přečtení), napsal Honza
przdna

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201708220959_soustredeni_2017.jpgOd 12. do 18. srpna se již po deváté konalo letní florbalové soustředění mládeže. Pro padesátku mladých turnovských florbalistek a florbalistů se tak dočasným domovem stal opět Dvůr Králové nad Labem, kde měly celkem čtyři tréninkové skupiny k dispozici veškerý servis, včetně sportovní haly, dvou venkovních hřišť a hřiště pro plážový volejbal.Na všechny účastníky čekal znovu nabitý program. Během každého dne účastníci absolvovali čtyři tréninkové jednotky, z nich dvě patřily florbalovým dovednostem. Zbylé dvě, probíhající venku, byly zaměřeny na pohybové a sportovní hry. V úterý čekal na celou florbalovou výpravu výlet na nedalekou přehradu Les Království, který byl doplněn o netradiční úkoly v průběhu cesty. Večery patřily ve sportovní hale již tradičnímu turnaji, který se jako nit táhl celým soustředěním, aby v pátečním dopolední vyvrcholilo týdenní zápolení boji o medaile. V pátek se tak domů vraceli sice unavení, ale podle všeho také spokojení mladí florbalisté, kteří se již těší na blížící se novou soutěžní sezónu. Nezbývá než si přát, aby si všichni nově získané dovednosti přenesli také do soutěžních zápasů a abychom se za rok ve Dvoře Králové znovu všichni sešli.

Bez výborné a obětavé práce našich trenérů by však soustředění nemohlo proběhnout, velké poděkování proto zaslouží Ondra Brunclík, Martin Hejduk, Honza Kovář, Jarda Marks, Štěpán Matěcha, Vráťa Salaba, Franta Záleský a zdravotnice Martina Valešová. Organizačně soustředění připravil Radim Kolomazník, kterému rovněž patří velké poděkování.

Fotografie ze soustředění naleznete ZDE případně na FB profilu oddílu.

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201708220959_soustredeni_2017.jpgPočet komentářů: 24 | Přidat komentář


  Následující zápas

21. kolo Národní ligy

vs.22. února 2020

17:00 SH SPORTaS Litvínov

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019