Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

Jan Seidl: Na zápas s Chomutovem se těším

Vydáno dne 21. 01. 2015 (1805 přečtení), napsal Honza
przdna
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201312281619_serif.jpgV mužském týmu se pomalu zabydluje po boku bratrů Palatínusových a v minulém zápase si připsal svůj premiérový zásah. V týmu juniorů velkou měrou přispívá k jeho vítězné jízdě a zároveň kraluje statistikám celé juniorské soutěže. Řeč je o Janu Seidlovi, který se rovněž může pyšnit bronzovou medailí z Isoline Cupu 2013, kde reprezentoval Liberecký kraj. Svěřenec trenérů Poláčka a Tomeše nám své první dojmy z Národní ligy přiblížil v krátkém rozhovoru.


Honzo, v  juniorské lize patříš k tahounům týmu a jsi vůbec nejlepší střelec celé soutěže, i tak to ale pro tebe musel být velký skok do Národní ligy. Dají se tyto soutěže vůbec srovnávat?

Skok to opravdu byl, Národní liga je o poznání rychlejší než 3. liga juniorů. Zároveň byla znát větší fyzická zdatnost soupeřů a nezvykem pro mne byly také o sedm minut delší třetiny. Tím jsem vlastně odpověděl i na druhou část otázky, soutěže se podle mně srovnávat nedají.

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201501182112_10686859_10153115559259880_4593219521347210373_n.jpgCo ti v prvních dvou zápasech dělalo největší problémy?

Největším problémem pro mě byla souhra s týmem, nebyl jsem zvyklý na systém, kterým turnovské áčko hraje. Během prvního zápasu a následujících tréninků jsem se ale do systému vžil.

Byl jsi se svým výkonem spokojen nebo jsi cítil rezervy?

V prvním a druhém zápase jsem se svým výkonem byl v rámci možností spokojen, ale rezervy tam určitě ještě jsou.

Jak bys celkově zhodnotil sobotní utkání s Athletics?

Začátek sobotního utkání se vyvíjel podobně jako zápas s Jabloncem, po vlastních chybách jsme šli do kabin za nepříznivého stavu a na naší hře by se těžko hledala pozitiva. V kabině jsme si objasnili naši hru a  zopakovali si, jak důležité je pro nás získat tři body. Postupem času a díky hattricku Martina Hejduka jsme se do zápasu dostávali a omezovali šance Athletics. Nakonec jsme zápas zvládli a dovezli domu cenné tři body.

V tomto utkání ses dočkal i svého premiérového gólu, myslíš, že tím z tebe spadla určitá nervozita?

S druhým zápasem ze mě určitá nervozita spadla, ale úplně sebejistě se zatím v áčkovém dresu necítím, to snad přijde s následujícími utkáními.

Uvidíme tě tedy i v dalším utkání proti Chomutovu, jak podle tebe zápas dopadne?

Na ten zápas se moc těším a doufám, že ho vyhrajeme. Chomutov je sice favorit celé soutěže, ale já věřím tomu, že zápas zvládneme a sebereme další důležité body pro postup do play-off.Počet komentářů: 39 | Přidat komentář


  Následující zápas

21. kolo Národní ligy

vs.22. února 2020

17:00 SH SPORTaS Litvínov

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019