Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

Juniorky čeká osmifinále play off

Vydáno dne 05. 04. 2017 (1081 přečtení), napsal Sekretariát
przdna
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201704051011_juniorky_2017.jpgTurnovské juniorky ovládly základní část své soutěže a z prvního místa postoupily do osmifinále play off. Svěřenkyně Marceli Urbanové v něm už tento víkend narazí na tři nejlepší celky ze skupiny B. Vzhledem k obsazenosti domácí haly budou juniorky o čtyři volná místa pro čtvrtfinále bojovat v libereckém azylu. Neváhejte a přijeďte turnovské juniorky povzdubit v jejich úspěšném tažení.


Osmifinále ligy juniorek, 8. a 9. dubna Liberec

Sobota 8. dubna
  9:30 1.FbK Tábor - TJ Turnov online
15:30 TJ Turnov - SK Florbal Benešov online

Neděle 9. dubna
12:30 TJ Turnov - FBC Kutná Hora online

Zápasy se uskuteční v hale TU Liberec (Harcov). Do čtvrtfinále play off postupují čtyři nejlepší celky z osmifinálové skupiny. Do libereckého osmifinále se probojovaly tři nejlepší celky ze skupiny A - TJ Turnov, FBŠ SLAVIA Plzeň, Florbal Chomutov a první tři týmy ze skupiny B - 1. FbK Tábor, SK Florbal Benešov a FBC Kutná Hora. Druhou osmifinálovou skupinu, také o šesti účastnících ze skupin C a D, hostí o víkendu Třinec.


Počet komentářů: 45 | Přidat komentář


  Soustředění 2019  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  Kalendář zápasů  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019