Muži drží domácí neporazitelnost

Vydáno dne 29. 10. 2015 (1184 přečtení), napsal Sekretariát

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201509212154_319.pngI ve sváteční den pokračovala dalším kolem Národní florbalová liga a turnovští florbalisté svým divákům připravili skutečně sváteční zážitek. Od prvních minut byli domácí efektivnějším týmem a po čtyřbrankovém příspěvku kapitána Matěchy porazili Budějovické Štíry v poměru 7:4, čímž dokázali udržet domácí neporazitelnost a poskočit na čtvrté místo ligové tabulky.

Středa 28. 10. 2015

NÁRODNÍ LIGA - 7. kolo
TJ Turnov - FBC Štíři České Budějovice 7:4  online

branky (asistence): 03:20 Vojtěch Palatínus, 05:02 Štěpán Matěcha (Adam Erler), 13:31 Štěpán Matěcha, 25:39 Antonín Palatínus (Vojtěch Palatínus), 34:48 Štěpán Matěcha (Jan Seidl), 59:29 Daniel Měkota (Pavel Němeček), 59:40 Štěpán Matěcha (Vojtěch Rondoš)

V zápase sedmého kola Národní ligy byli od začátku efektivnější domácí, kterým se v prvním dějství podařilo prakticky vše, na co sáhli a rázem z toho bylo nadějné vedení 3:0. Drobná komplikace přišla na začátku druhé třetiny, kdy se hostům podařilo v přesilovce snížit a hned ve druhé minutě přidat také druhou branku. Dvoubrankové vedení vrátil domácím zpět až přesně střílející Antonín Palatínus, který se však přimotal i k brance na druhé straně hřiště. Účet druhé dvacetiminutovky uzavřel těsně po polovině zápasu kapitán Matěcha, který tak završil svůj hatrick a turnovští tak měli k dispozici znovu dvougólový náskok. Zelenočerní si následně dokázali své vedení s většími či menšími problémy uhlídat i ve třetí dvacetiminutovce, když na konečnému vítězství v poměru 7:4 měl velkou zásluhou také pozdější muž utkání brankář Švec.

Počet komentářů: 39 | Přidat komentář