Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

Pavel Sekyra: Útok bude určitě silná stránka

Vydáno dne 30. 08. 2015 (1905 přečtení), napsal Sekretariát
przdna

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201508302100_titul_seky.jpgDruhou ofenzivní zbraní nejvyššího kalibru, která přichází do Turnova z nedalekého Jablonce je Pavel Sekyra. Ten v uplynulé sezóně držel čest svému jménu a pravidelně sekal do branky svých soupeřů jednu branku za druhou a v součtu tak nasbíral neuvěřitelných 83 kanadských bodů. Rozhovor s další turnovskou posilou s velkým P naleznete v článku.Ahoj Pavle, pro letošní sezonu měníš dres a staneš se novou posilou turnovského týmu, jak probíhala jednání, kdo tě kontaktoval?

Ahoj. Na příští sezonu jsem dostal několik nabídek, ale vzhledem ke studijním povinnostem, kvalitě týmu a kolektivu jsem se po domluvě se Štěpánem rozhodl právě pro Turnov.

S týmem již naplno trénuješ, jaký máš z týmu pocit, je něco co Tě překvapilo?

I přesto, že tým je velmi mladý, je zde spousta šikovných a nadějných hráčů. Jestli kluci zvládnou plnit  taktické pokyny a zbytečně nebláznit, tak bychom snad mohli něco uhrát.

Minulý víkend jsi absolvoval třídenní soustředění ve Dvoře Králové, jak bys ho zhodnotil?

Soustředění proběhlo velmi dobře. Měli jsme šanci potrénovat, sehrát se a nacvičit různé herní situace. Zbyl i čas na teambuilding a podporu týmového ducha.

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201508302100_14501_667754793248268_41935615_n.jpg

Jaké jsou tvoje osobní i týmové cíle do nadcházející sezony?

Největší osobní cíl na příští rok je určitě zvládnout státnice a podle toho se budou odvíjet i moje osobní florbalové cíle. Chtěl bych pomoct týmu k co nejlepším výsledkům a spoluhráčům k dalšímu rozvoji.

V čem vidíš sílu nebo naopak slabinu letošního kádru?

V týmu je několik individualit, které dokážou rozhodnout zápas. Útok bude určitě silná stránka. Slabiny se uvidí až v průběhu sezony, ale snad jich moc nebude.

V loňské sezoně si nasbíral neuvěřitelných 83 kanadských bodů, dočkáme se podobného čísla i letos?

Bylo by to skvělé a doufám, že i letos mi tam něco padne, ale moje role bude trochu jiná, než byla v Jablonci. Už to nebude stát tolik na mně, takže se body rozloží mezi víc hráčů. Aspoň 40 by to chtělo, abych si neudělal moc velkou ostudu.

Za jakých podmínek bys zůstal v Turnově i pro další sezony?

To je těžké říct. Všechno bude záležet na tom, kde budu pracovat a kolik času mi na florbal zbyde.Počet komentářů: 70 | Přidat komentář


  Následující zápas

21. kolo Národní ligy

vs.22. února 2020

17:00 SH SPORTaS Litvínov

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019