Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Juniorky Dorostenky Žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka O klubu Historie klubu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Zápasový program Lékařské prohlídky Ke stažení Klub ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Vyhledávání
Vyhledat text

Chata břeh rybníkaChaty Jindřichův HradecCyklistika penzionNová Bystřice chataKunžakSportovní rybolovUbytování větší skupinyPenziony Jižní ČechyUbytování rybníkLevné ubytováníRomantika penzionChata Jižní ČechyKomorník chata
  Facebook

Projekt Semilsko TJ Turnov

Vydáno dne 27. 09. 2017 (58 přečtení), napsal Sekretariát
przdna
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201709271421_semily.pngPozorný fanoušek si při pohledu do soutěžních rozpisů jistě povšiml nového názvu našeho obnoveného týmu juniorů. Ve druhé lize této věkové kategorie se v letošní sezóně objeví společné družstvo klubů TJ Turnov a SCC Semily, které ponese společný název Semilsko TJ Turnov.


Na otázku, proč se dva sousední kluby rozhodly vstoupit do soutěže se společným týmem, existuje hned několik odpovědí. Přestože se mládežnická základna na obou stranách Kozákova rozrůstá, nedaří se již několik let stabilizovat počty hráčů v této věkové kategorii. Spojením tak získal juniorský tým stabilní soupisku a mladí hráči tak nemuseli přecházet rovnou do mužské kategorie nebo v horším případě s florbalem končit.
Druhým důvodem bylo získání nových  tréninkových prostor, které scházejí především v Turnově. ,,Společný trénink byl stěžejní podmínkou obou stran. V předchozích letech jsme se o podobnou spolupráci pokoušeli i s jinými kluby, ale varianta, kdy hráči trénují  ve svém klubu a scházejí se pouze při zápasech se neosvědčila. V Turnově se navíc pro juniory nepodařilo sehnat tréninkové prostory pro samostatný trénink, proto se kompletní juniorský tým schází v Semilech," přiblížil sekretář turnovského oddílu Jan Kovář.
Dále by turnovský oddíl by měl  v rámci dotačního programu šéftrenérů metodicky spolupracovat s okolními oddíly. "V Semilech se daří k florbalu přilákat nejen nové hráče, ale i trenéry a proto šlo o logické navázání metodické spolupráce právě s tímto klubem. My jsme navíc vázáni podmínkou mít v mužské kategorii plnou strukturu, kterou díky této spolupráci rovněž splňujeme," doplnil ke vznikající spolupráci Kovář.
 
Tým juniorů vstoupí do nové sezóny a do nové výzvy již tuto neděli, kdy cestuje k prvním zápasům do Mostu. Zbývá jen zmínit jména trenérů, kterými budou Jaroslav Marks a  Tomáš Sábl.


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář


  Následující zápas

6. kolo Národní ligy

vs.21. října 2017

14:00 SH Střešovice

ONLINE

  ODDÍLOVÉ SLEVY


Jak nakupovat?

ODDÍLOVÁ KARTA

  Krátké zprávy
06.10.2016: Platba příspěvků
Připomínáme, že do 31.10. je nutné uhradit první polovinu členských příspěvků pro letošní sezónu. Viz Informační dopis pro členy oddílu.

17.09.2016: Informační dopis
Nezapomeňte si stáhnout a pečlivě přečíst Informační dopis pro sezónu 16/17, který je ke stažení ZDE.

09.09.2015: Muži vstupují do nové sezóny
Turnovští florbalisté vstoupí tuto sobotu na půdě soupeře do Poháru České pojišťovny. Vzhledem k loňské úspěšné sezóně byli zelenočerní nasazeni přímo do třetího kola, ve kterém je čekají Vosy Praha. Pavouk Poháru České pojišťovny
  Kalendář zápasů  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2017