Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

Sedmý ročník MIXturnaje je minulostí

Vydáno dne 23. 12. 2013 (2246 přečtení), napsal Honza
przdna

FOTO, VIDEO: V neděli 22. prosince si většina našich členů, jejich přátel a rodičů po roce znovu na chvíli oddychla od předvánočního shonu, aby se všichni  společně sešli v turnovské hale k v pořadí již sedmému ročníku turnaje smíšených týmů, který nese název Vánoční MIXturnaj 2013.

Tradičně začal turnaj kategorií Mladší, kde mezi sebou soupeřila šestice týmů sestavených z nejmladších členů klubu. Kromě deseti klasických zápasů, na dvou menších hřištích, musel každý z týmů splnit také řadu týmových dovednostních a pohybových soutěží, jako přetahování lanem, klouzání na žíňence nebo florbalový slalom. Dopolední program tak byl více než pestrý a na oddych pro účastníky ani pořadatele příliš času nezbývalo. Vše běželo podle plánu a tak mohly být kolem poledne vyhlášeny výsledky. Každému z týmů se podařilo zvítězit alespoň v jedné z disciplín a proto si sladkou odměnu z náročného předvánočního dopoledne odnesl opravdu každý, navíc si všichni účastníci odnesli asi to nejdůležitější - spoustu nových zážitků a srandy s kamarády. Přesně o tom totiž MIXturnaj je.

Obdiv zaslouží oba brankáři Filip s Honzou, byli totiž jedinými ,,muži" pod maskou a tak museli odchytat velkou porci zápasů. Poděkování patří řediteli turnaje Radimovi a ochotným trenérům Míše, Dominice, Davidovi, Honzovi, Kubovi, Vráťovi a Králikovi, kteří se podíleli na organizaci celého dopoledne.

FOTO kategorie mladších.

Odpoledne již patřilo klasickému turnaji v podání Starší kategorie, ve které se letos představilo deset soutěžních týmů, z nichž hned dva tvořily celky tvořené rodiči a přáteli. Ve dvou skupinách se bojovalo o důležité body zajišťující postup do finále. Na turnovské palubovce bylo k vidění snad vše, co k florbalu patří - krásné branky, efektní zákroky brankářů, dramatické okamžiky a bouřlivé publikum. To nakonec vidělo vyrovnaný finálový duel mezi týmy Tomáše Malíka a Lukáše Holána, který pro sebe až na nájezdy rozhodli právě hráči z týmu Lukáše Holána a stali se tak sedmými vítězi MIXturnaje. I v této kategorii však šlo především o zábavu a o možnost užít si předvánoční čas s přáteli okolo děrovaného míčku. Závěr tradičně patřil také vyhlašování individuálních cen. Nejlepším brankářem se rovněž tradičně stal Honza Burda Burák, který tím dokazuje, že je turnajovým typem a umí svojí formu správně načasovat. Překvapení však přineslo vyhlášení hráčských statistik. V kanadském bodování i vstřelených brankách neměl konkurenci Michal Kobrle, věkem starší žák.

Video z finálového rozstřelu naleznete ve videokanálu.

FOTO kategorie starších.

MIXturnaj  v obou kategoriích splnil svůj hlavní cíl a připomněl, že vítězství jsou sice fajn, ale přátelé a dobrá nálada jsou mnohem víc.

Poděkování patří  všem účastníkům a především organizátorovi celého dne, našemu neúnavnému předsedovi Radimovi Kolomazníkovi. Závěrem nezbývá, náš vám všem popřát hezké Vánoce a bohatého Ježíška a budeme se těšit opět za rok, na osmém ročníku.

 Počet komentářů: 40 | Přidat komentář


  Následující zápas

21. kolo Národní ligy

vs.22. února 2020

17:00 SH SPORTaS Litvínov

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019