Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

Starší žáci se doma předvedli ve velkém stylu

Vydáno dne 18. 11. 2014 (1631 přečtení), napsal Sekretariát
przdna
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201410201451_PA180758.jpgNedělní úspěšné vystoupení starších žáků nám v krátkém článku přiblíží jeden z trenérů František Záleský.

V sobotu 15. 11. nás čekal první domácí turnaj sezony. Všichni jsme byli natěšení a chtěli jsme se před domácím publikem předvést v co možná nejlepším světle. I vzhledem ke slabším soupeřům bylo naším jednoznačným cílem udržet doma všech šest bodů a vyzkoušet další nováčky.TJ Turnov - FbC 98 DDM Chomutov B 16:0

V prvním utkání, které ke všeobecné spokojenosti začínalo „až“ v 10:00, jsme po poklidném rozběhání, rozcvičení a poradě v šatně postavili proti týmu FbC 98 DDM Chomutov B. Již od začátku bylo jasné, kdo bude pánem na hřišti a kdo bude diktovat tempo hry. Všichni hráči Turnova se téměř do puntíku drželi pokynů trenérů a předváděli precizní výkon. Odměnou jim za to bylo neuvěřitelných šestnáct branek v síti soupeře a co víc, nula vzadu. Nutno říci, že tento skvělý výsledek se zrodil díky týmovému výkonu a odehrání zápasu na plný výkon až do závěrečného hvizdu. Naši dominanci v tomto utkání nejlépe ilustruje počet střel na branku – 39:1.

TJ Turnov - SK Bivoj Litvínov 2001 B 10:1

Při startu do druhého utkání dne proti soupeři SK Bivoj Litvínov 2001 bylo hlavním úkolem dokázat se znovu plně zkoncentrovat a uvědomit si, že každé utkání se začíná za stavu 0:0. To se sice nepodařilo stoprocentně a v naší hře se vyskytovaly některé nepřesnosti, ale už v první třetině jsme si vybudovali náskok 3:1. Od druhé třetiny se nám podařilo vrátit se k naší hře z prvního zápasu a na hřišti jsme opět dominovali. Nakonec jsme si bez větších potíží dokráčeli pro jasné vítězství 10:1.

Komentář: Chci pochválit všechny hráče za předvedený týmový výkon a za to, že odmakali oba zápasy na sto procent od začátku až do konce a doufám, že neusneme na vavřínech a přeneseme si tyto výkony i do dalších utkání, proti silnějším soupeřům. Dalším pozitivem byla i úspěšná premiéra brankáře Filipa Jirmana, který je ještě věkem mladší žák. Na odlehčení bych rád zmínil, že patříme mezi nejlepší týmy v přesilové hře na světě, jelikož máme stoprocentní úspěšnost (dvě ze dvou). Závěrem chci ještě poděkovat všem divákům za účast a všem, kteří ochotně pomáhali s organizací zápasů.
Počet komentářů: 33 | Přidat komentář


  Následující zápas

21. kolo Národní ligy

vs.22. února 2020

17:00 SH SPORTaS Litvínov

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019