Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

Turnov zanechal stopu na úspěšném turnaji regionálních výběrů

Vydáno dne 26. 05. 2015 (1584 přečtení), napsal Sekretariát
przdna
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201505060950_liberecky_kraj.pngV sobotu 23. května hostila Praha závěrečným turnaj regionálních výběrů starších žáků. V hale v Kunraticích změřili své síly mladí florbalisté z Ústeckého, Středočeského, Pražského, Plzeňského, Karlovarského a Libereckého kraje. Mezi nominované hráče se probojovala také pětice zástupců našeho oddílu a ti tak měli jedinečnou možnost poměřit své dovednosti se stejně starými hráči z jiných koutů republiky.


Fotka uživatele Jan Haloun.Výběr Libereckého kraje má za sebou po dvou výhrách (Karlovarský kraj, Středočeský kraj) a jediné porážce (kraj Praha) jednu z nejúspěšnějších sezón za poslední roky a pod povedené týmové vystoupení se svými výbornými výkony podepsali také turnovští zástupci, kterými byli Jan Haloun, Vojtěch Hejduk, Jakub Janoušek, Marek Soukeník a brankář Jan Hladík, který byl nakonec vyhlášen nejlepším hráčem Libereckého kraje. Všichni si  však z Prahy kromě medailí odvážejí především nové zkušenosti a krásný florbalový zážitek, tedy to nejdůležitější. Všem našim reprezentantům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci turnovského florbalu.

Turnov měl své zastoupení také na trenérských postech, tým Libereckého kraje společně vedli David Kneř a Jan Kovář.


Počet komentářů: 54 | Přidat komentář


  Následující zápas

21. kolo Národní ligy

vs.22. února 2020

17:00 SH SPORTaS Litvínov

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019