Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

Žákyně mají za sebou úspěšné Prague Games 2018

Vydáno dne 24. 07. 2018 (820 přečtení), napsal Sekretariát
przdna
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201807241745_Prague%20games%202018.jpgV úterý 10. 7. se tým starších žákyň vydal na cestu do Prahy, aby se zúčastnil mezinárodního turnaje Prague games jako každý rok. Vyrazili jsme s dobrou náladou a slibnými vyhlídkami s jednodenním předstihem, abychom se v klidu ubytovali a vyspali, protože první den turnaje (středa 11. 7.) jsme zahájili ranním zápasem a velmi brzkým vstáváním.


Los nás zařadil do skupiny B, kde jsme hráli proti FAT PIPE FLORBAL CHODOV, Zug United G14 Red a Bro IK. Po jedné výhře a dvou prohrách jsme obsadili třetí místo ve skupině a čekala nás bitva o postup do play-off A. Bohužel jsme neuspěli a prohráli jsme, nicméně v turnaji jsme pokračovali, a to v play-off B. První zápas jsme vyhráli kontumací, což nás nejen posunulo dál, ale získali jsme i čas na regeneraci. Dále jsme narazili na již zmíněné Bro IK, které jsme porazili už ve skupině. Hra na obou stranách se ale výrazně posunula, takže už to nešlo tak hladce jako v předchozím zápase. Nakonec jsme ale zvítězili a poslali soupeře na dlouhou cestu domů. Poté bylo jasné, že v pátek se s Prahou loučit nebudeme a budeme bojovat dál. V sobotním zápase byla znát únava a nedostatek energie, ale přeci jen se holky „nahecovaly“ a zaslouženě postoupily až do finále, kde byly síly vyrovnané, ale k naší smůle se ozval nedostatečný počet hráček oproti soupeři, a tak jsme odcházeli jako poražení. Nicméně druhé místo play-off B bylo sladkou tečkou po pěti náročných dnech.

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201807241745_Prague%20games%202018.jpg

Celý turnaj jsme se museli vypořádávat s drobnými, ale i závažnějšími zraněními, ovšem holky jsou bojovnice a rychle se zotavily a vrátily na hrací plochu. Počáteční nejistotu a převážně individuální akce brzy nahradila kvalitnější a kompaktnější hra, zápas od zápasu jsme se zlepšovali a eliminovali chyby a nedostatky. Posílil se i týmový duch a legrace bylo vždycky dost. Holky posbíraly nové zkušenosti a vyzkoušely si nové věci. Velký dík patří oběma golmankám, které chytaly opravdu úžasně a podržely celý tým nejen svými výkony v bráně, ale i povzbuzováním ze střídačky. Zvlášť nejmladší Anička předvedla fantastické zákroky a vychytala nulu v důležitém zápase o postup. Nabitých pět dní jsme si všichni užili a těšíme se na další turnaje, kde by časem mohla cinknout i nějaká ta placka.

Výsledky:

Středa 11. 7.: TJ Turnov X Bro IK 8:2, TJ Turnov X FAT PIPE FLORBAL CHODOV 0:5

Čtvrtek 12. 7.: TJ Turnov X Zug United G14 Red 1:6, TJ Turnov X Pixbo Wallenstam 2:4

Pátek 13. 7.: TJ Turnov X TATRAN RED 5:0 K, TJ Turnov X Bro IK 2:0

Sobota 14. 7.: TJ Turnov X Täby FC White 4:1, TJ Turnov X Zug UNited G14 Blue 1:4
Počet komentářů: 5 | Přidat komentář


  Následující zápas

17. kolo Národní ligy

vs.26. ledna 2020

17:00 SH Děkanka

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019